Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

Şırnak

Süre :
Mesafe:

Şırnak Ucuz Bilet

Güneydoğu Bölgesinin görülmesi gerekli illerindendir. Şırnak Ucuz Bilet alarak sizler keşfedilmemiş güzellikleri göreceksiniz. Karasal iklim hüküm sürdüğü için yaz aylarında gidilmesi tavsiye edilir.

Cudi Dağı muhteşem doğal güzellikleri sizlere sunar. Nevruz Bayramı, Kültür Bahar Bayramı ve Kuzu kırpma bayramı önemli etkinlikleridir. Cizre özellikle inanç turizminde önemlidir. Tarihle ve doğal güzellikleri ile ünlü ili sizler de görmelisiniz. Dağlık alanları bakımından zengin bir ildir. Tarihi ve doğal güzelliklerini koruyan bir ildir.

Gezilecek Yerler

Cudi Dağı önemlidir. Şırnak Ucuz Uçak Bileti alarak sizler de güzellikleri keşfedeceksiniz. Kasrık Boğazı, Hz. Nuh Türbesi, Cizre Ulucami, Nuh Peygamberi Camisi ve Mecdiye Cami önemli yapılarıdır. Süleymaniye Cami, Sefine Cami, Mushafires Cami, Mir Abdal Cami gezilecek yerleri arasındadır. Ş.Said Merhum Cami, Meydan Cami, Şırnak Ulu Cami, Nuh Cami, Cudi Cami özellikle görülmesi gereklidir. Finik Ören Yeri, Şah Ören Yeri, Babil Ören Yeri, Kasrık Ören yeri önemli yerleri içerisindedir.

Kırmızı Medrese, Abdaliye Medresesi, Şazeh Medresesi sizlerin görmesi gerekli yerleridir. Cizre kalesi, Çağlayan kalesi, Meryem Ana Kilisesi, Çağlayan ve Derya kiliseleri eski tarihi yapıları oluşturur. Maraday kilisesi farklı kültürleri size sunar. Camileri özellikle tarihin eski güzelliklerini sizlere sağlayacaktır. Tarih içerisinde önemli yapıları bozulmadan günümüze kadar gelmiştir. Şehir içerisinde gezerken kendinizi tarihin büyülü yapısına göz atmış hissedeceksiniz. Farklı kültürlere ev sahipliği yapmış olan il tarihin ince detaylarını sizlere sunacaktır. Önemli türbe ve hanları ile güzel bir diyara sizler de yolculuk yapmalısınız. İstediğiniz yerin resimlerini çekebilir ve sevdiklerinizle bu güzel şehri paylaşabilirsiniz. Sizlere özel farklı tasarımları bulacağınız hediyelik eşyalarla sevdikleriniz şehre gelmişçesine mutlu olacaktır. Şırnak ilinin güzelliklerini keşfederek farklı bir tatil olanağı yaşayın.

Ulaşım

Şırnak iline ulaşım karayolu ile sağlanır. En Ucuz Bilet fiyatları ile bu güzel doğayı yakından göreceksiniz. Siirt havaalanı (71km),Kameshli havaalanı (84km),Batman havaalanı (105km),Mardin havaalanı (127km),Musul havaalanı (152km) yakın havaalanlarıdır. Antik mağaraları ile ünlüdür. Tarihin bozulmamış güzelliklerini yaşayacağınız bir ildir. Yaz aylarında düzenlenen etkinlikleri size yörenin güzelliklerini sunacaktır. Şehirde özellikle havanın temiz olması sizleri şehrin kasvetinden uzaklaştıracaktır. Doğal güzellikleri ile zengin olan il sizlerin tatil planı yapmanızı sağlayacaktır. Sevdiklerinizle güzel bir tatil yapmak istiyorsanız biletinizi erkenden ayırtmalısınız.

Erken rezervasyonla birçok kampanyalı fiyattan yararlanacaksınız. Güzel ve harika şehirde severek tatil yapma fırsatı sizlerin bütçesine uygundur. Sizler de Türkiye’nin güzelliklerle dolu şehrini yakından görmelisiniz. Yeşil doğası ile büyüleneceksiniz. Güzel tatilin fırsatlarını bütçenize uygun olarak yaşama olanağı elde edin. Şırnak ili keşfedilecek güzellikleri sizlere sunar. Aileniz ya da sevdiklerinizle güzel bir yaz programı yapabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri ile sağlığınız daha zinde olacaktır. Güzellikleri bütçenizle uyumlu yakalamak istiyorsanız Şırnak ili için erkenden biletinizi ayırtın. Doğa harikası olan ili sizler de keşfedin.

İstanbul – Şırnak Uçuş Haritası

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz