Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

Sakarya

Süre :
Mesafe:

Sakarya Ucuz Bilet

Marmara Bölgesi’nin doğal güzellikleri bakımından zengin bir ilidir. Sakarya Ucuz Bilet alarak sizler de bu güzellikleri yakından keşfedeceksiniz. Doğa sporları başta olmak üzere şehrin tüm stresini atabileceğiniz eşsiz dinlenme yerlerini sizlere sağlar.

Gezilecek Yerler

Ormanları, nehri, tarihi evleri ve doğası ile Sakarya her zaman tercih edilen yerlerden oldu. Sakarya’ya gittiğiniz zaman Çark Caddesine uğramalısınız Uzun çarşıda gezerken istediğiniz her şeyi bulacaksınız. Çarşı her zaman insan dolu olup mekânları nezihtir. Maşukiye piknik alanları ile ünlüdür. Doğa ile beraber keyifle sağlıklı bir gün geçireceğiniz yerdir. Sapanca güzel su sporları yapılacak önemli bir yerdir. Rüzgâr sörf kano, su kayağı sevenleri bekleriz. Karasu sahilinde yüzmek ise bir ayrıcalıktır. Zengin doğal özellikleri ve şifalı suları ile turistlerin her zaman ilgi odağı olmuştur. Gezilecek yerlerinin çok olması da Sakarya’ya ayrı bir özellik katar. Temiz hava eşliğinde doğal yürüyüşler yapabilir güzel sahilin tadını çıkarabilirsiniz.

Doğaseverlerin sıklıkla tercih ettiği bir yerdir. Sakarya Ucuz Uçak Bileti alarak sizlere güzel ve manzaralı bir tatil seçeneği öneriyoruz. Kültür gezileri için birçok gezilecek yeri vardır. Rahime Sultan Cami, Hasanfehmi Paşa Cami, Yunuspaşa Cami, Beyazıt Köprüsü, Seyifler Kalesi, Harmantepe ve Beşköprü sizlerin göreceği muhteşem yapılardır. Deprem Müzesi, Sakarya Müzesi ile Kuvayi Milliye Müzesi sizleri geçmişe doğru yolculuk ettirecektir. İnönü yaylası, Sağanca Yaylası, Sapanca Çiğdem Yaylası, Sapanca Gölü, Karagöl Yaylası doğal güzelliklere sizleri de katacaktır.

Poyrazlar Gölü, Acarlar Longozu, Maden Deresi ile sizler eşsiz güzel doğa manzaraları içerisinde yılın yorgunluğunu atacaksınız. Sakarya özellikle şifalı suları ile ünlüdür. Sakarya Taraklı Termal Turizm Merkezi ile Akyazı Kuzuluk Kaplıcaları sizlerin sağlığına eşsiz güzellik katacaktır. Taraklı yöresinde, ağaç işleme sanatı yaygındır. Şimşir ağacından yapılan desenli kaşıkları sevdiklerinize alabilirsiniz. Tarihin güzel esintilerini doğal güzellikler içerisinde seyretmek isteyenlere özel tüm güzellikler Sakarya ilindedir. Yörenin kendine özgü yemekleri ile mideleriniz bayram edecektir. Sakarya her zaman Türkiye’nin gelişen gözbebeği turizm cenneti olmaya aday ilidir. Doğası ve yeşilin tonlarını barındıran ilin güzellikleri yakından keşfedilmeye değerdir.

Ulaşım

Sakarya iline kara ve denizden ulaşım vardır. En yakın havalimanı ise İstanbul ilinden yapılır. Ucuz Bilet alarak doğal güzelliklere sizler de tanık olmalısınız. Geniş plajları ve doğal güzellikleri ile her zaman eşsiz güzellikleri sizlere sağlayacak olan bir ildir. Taraklı kültür evi ile sizler tarihin güzelliklerini görecek ve ilin doğal büyüsüne de kapılacaksınız.

Tarihin önemli ayrıntılarını ili gezerken görecek ve eski kültürlerine tanık olacaksınız. Hızlı kalkınma programı ile gelecek vaat eden önemli iller arasında yer alır. Turizm bakımından tüm güzellikleri Sakarya’da görebilirsiniz. Sevdiklerinize güzel bir tatil planı sürprizi yapmak istiyorsanız güzelliklerle dolu olan Sakarya ilini tercih etmenizi öneririz.

İstanbul – Sakarya Uçuş Haritası

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz