Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

İstanbul – Moskova Vnukovo Hava Limanı

Süre :
Mesafe:

Vnukovo türkiye

Moskova, Rusya federasyonun başkentidir. Moskova nehrinin içinden geçtiği bu şehir 10 milyonluk nüfusuyla, hem Rusya’nın hem de Avrupa’nın en kalabalık şehirlerinden birisidir. Kent içinden geçen nehirle adlandırılmıştır. Dünya’nın en yoğun işleyen metro sistemine sahiptir. Moskova, dünyada en çok milyarderin yaşadığı şehirdir ve dünyanın en pahalı şehirleri arasında liderdir.

Asla uyumayan şehir olarak tanımlanabilir, gece hayatı da oldukça renklidir. Moskova Vnukovo En ucuz uçak bileti avantajı ile Moskova gecelerinin eğlencesine dahil olabilirsiniz. Moskova şehri bir zamanların soğuk savaş simgesiydi, çok soğuk ama bir o kadar görkemli ve etkileyici bir şehir, burada her şey daha fazladır. İnsanlar daha güzel, daha şık, daha zengin, daha hızlı. Moskova Vnukovo En ucuz uçak bileti ile bu şehrin güzelliklerine daha yakından şahit olacaksınız.

Moskova, doğu ile batı arasında ikisinin de etkilerinin gözlendiği büyük, ihtişamlı ve kendine has bir özelliğe olan şehirdir. Rusya’nın her yönünü yansıtan bu şehirde keşfedecek çok şey, görülecek çok yer var. Moskova Vnukovo Ucuz uçak bileti imkanı ile Moskova ‘yı keşfetmek artık daha kolay olacak. Rusya ağırlıklı olarak Ortodoks’tur. Kış aylarında termometrelerin – 20,-30 ları gösterdiği Moskova’da yazın 20 ,30 dereceleri görmek çok nadirdir. Kolay, rahat bir gezi için yaz aylarını önersek de gerçek Moskova’yı görmek için kışın gitmelisiniz. Rusya’nın para birimi rubledir, yabancı para birimleri ile nakit işlem yapılmıyor ve neredeyse tüm işletmelerde kredi kartı kullanılıyor.

Moskova, Rusya ‘daki kültür ve sahne sanatlarının merkezi durumundadır. Moskova halkı için bale ve film izlemek vazgeçilmezdir. Yaklaşık 132 sinema, 93 tiyatro ve 24 konser salonuna sahip Moskova ‘ya ucuz bilet ile siz de görsel sanatları izleme keyfini yaşayın. Bolshoi Tiyatrosu, Malyi Tiyatrosu, Vakhtangov Tiyatrosu ve Moskova Sanat Tiyatrosu Moskova’nın başlıca tiyatrolarıdır. Klasik müziğin en iyi örneklerinin icra edildiği yer Moskova Uluslar arası Sahne sanatları merkezi’dir. Moskova’nın sirkleri de oldukça meşhurdur. Moskova Vnukovo uçak bileti ile bu güzellikleri keşfetmek yanı başınızda artık.

Ulaşım Moskova’da 4 havaalanı var, Bykovo ( BKA), Domodedovo (DME) , Sheremetyevo (SVO) ve Vnukovo (VKO). BKA havaalanı Rusya içi seyahatlerde kullanılıyor. DME havayollarına sefer çok azaldı, SVO havaalanına ise hiç uçuş yapılmıyor. Türkiye artık Moskova seyahatleri için uçak bileti alıp Vnukovo havaalanını kullanmaktadır. Moskova’da trafik çok yoğun olduğu için havaalanına gidiş gelişlerde tren ve metro hatlarını kullanmanız tavsiye edilir. Vnukovo havaalanına gitmek için 3 hat ile transfer yapabileceğiniz Kievskaya istasyonunda inmeniz gerekiyor. Vnukovo Uluslararası havaalanı, şehir merkezinin 11 km. güneybatısında bulunmaktadır.

Buradan DME havaalanına ulaşımı sağlayan ve 90 dakikada bir kalkan ekspres otobüs seferleri düzenlenmektedir. Vnukovo Uluslar arası havaalanından her 15 dakikada bir kalkan 611 numaralı otobüsler 30 dakikada şehir merkezine ulaşmanızı sağlıyor. Vnukovo Uluslar arası havaalanından şehir merkezine metro ile 45 dakikada ulaşılmaktadır. Moskova Vnukovo ucuz bilet ile sizler tüm kolaylıkları görecek ve güzel bir tatil yapacaksınız.

Gidilecek yerler Moskova gidip de Kremlin’i görmeden olmaz. Kremlin Moskova’nın merkezinde yer alan, yüksek duvarlarla çevrili etkileyici bir yerdir. Borovitsky Tepesine kurulmuş olan Kremlin’in güneyinden Moskova nehrini, doğusundan Kızıl Meydanı, batısından Saint Basil’s Katedrali ve Alexander bahçesi batı tarafından görülmektedir. Uygun uçak bileti ile Kremlin’in büyülü ortamını gezmenizi öneririz. Ayrıca Lenin’s Mausoleum, Kızıl meydanda bulunmaktadır ve mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir çünkü dünyanın en ünlü mumyası burada bulunmaktadır. Moskova’da gece hayatı oldukça hareketli ve renklidir. Gece hayatının yaşandığı başlıca mekânlar Tverskaya Caddesinde yoğunlaşmıştır. Tverskaya Caddesinin güneyi pahalı ve lüks barlarla doludur. Moskova Vnukovo en uygun bileti ile bu güzellikleri görmenizin tam zamanıdır.

Ulaşım Moskova’da 4 havaalanı var, Bykovo ( BKA), Domodedovo (DME) , Sheremetyevo (SVO) ve Vnukovo (VKO). BKA havaalanı Rusya içi seyahatlerde kullanılıyor. DME havayollarına sefer çok azaldı, SVO havaalanına ise hiç uçuş yapılmıyor. Türkiye artık Moskova seyahatleri için uçak bileti alıp Vnukovo havaalanını kullanmaktadır. Moskova’da trafik çok yoğun olduğu için havaalanına gidiş gelişlerde tren ve metro hatlarını kullanmanız tavsiye edilir. Vnukovo havaalanına gitmek için 3 hat ile transfer yapabileceğiniz Kievskaya istasyonunda inmeniz gerekiyor. Vnukovo Uluslararası havaalanı, şehir merkezinin 11 km. güneybatısında bulunmaktadır. Buradan DME havaalanına ulaşımı sağlayan ve 90 dakikada bir kalkan ekspres otobüs seferleri düzenlenmektedir. Vnukovo Uluslar arası havaalanından her 15 dakikada bir kalkan 611 numaralı otobüsler 30 dakikada şehir merkezine ulaşmanızı sağlıyor. Vnukovo Uluslar arası havaalanından şehir merkezine metro ile 45 dakikada ulaşılmaktadır. Moskova Vnukovo ucuz bilet ile sizler tüm kolaylıkları görecek ve güzel bir tatil yapacaksınız.

Bu güzel şehri görme fırsatını yakalamak iin internetten önceden biet ayırabilirsiniz. Moskova Vnukovo Online uçak bileti alarak Moskova’da eğlenceli geceler geçirmek mümkün.

İstanbul – Moskova Vnukovo Hava Limanı

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz