Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

İstanbul – Quimper

Süre :
Mesafe:

ucuz quimper uçak bileti

Fransa’nın kuzeyinde ki Bretigne bölgesinde tarımsal üretimi yüksek, küçük, şirin bir şehir olan Quimper, breton dilinde Kemper şeklinde de yazılır. Fransa’nın önemli turizm alanlarından biri olan Quimper şehrinin nüfusu yaklaşık 65.000 civarındadır.

Ilıman bir iklime sahip olan Quimper’e tatil severler genellikle mayıs-eylül ayları arasında giderler. Bir de havalimanı bulunan bu şehre yılın her döneminde Quimper ucuz uçak bileti bulmak mümkündür.

İklim ve Hava Şartları

Ilıman bir iklime sahip olan Quimper şehrine tatil severler genellikle mayıs-eylül ayları arasında giderler. Güneşin kendisini yoğun bir şekilde hissettirdiği bu aylarda Quimper tatil için en uygun şehirlerden biri haline gelir.

Gezilecek Yerler

Turistik bir yer olmasını en çok içinde barındırdığı tarihi yapılara borçlu olan Quimper şehrinde birçok tarihi ve mimari harika bulunmaktadır. Bunların başında roma katedrali ve Saint Corantina gelmektedir. Bu katedralin tam ortasında dikkate değer bir dirsek vardır. Ayrıca kiliseleri ve orta çağ surları ile tarihi bir mimari özelliği taşıyan evleri de görülmeye değerdir. Şehir de görülmeye değer bir de fayans müzesi vardır. Tatil severlerin gidip göreceği birçok mekanı bulunan şehre internet üzerinden de bilet bulmak mümkündür. Quimper online uçak biletine tatil severler sanal dünya üzerinden kolaylıkla erişebilirler.

Şehir meydanın da birçok alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezlerinde Fransız kültürüne ait birçok ürün bulabilirsiniz. Ayrıca kentte bulunan çarşıda da dünyanın birçok medeniyetinin kültürüne ait ürünler bulabilirsiniz.

Fransa’da çoğu festival yaz aylarında düzenlenirken, Quimper’de kış festivalleri çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle tatil severlerin en önemli eğlence noktası haline gelen kış festivalleri Quimper ile özdeşleşmiş bir duruma gelmiştir. Kış festivallerinin olduğu dönemlerde uçuş firmaları uygun fiyatlar ile seyahat imkânını tatil severler sunmaktadır. Bu dönemlerde Quimper en ucuz uçak biletine kolaylıkla sahip olunabilir.

Ulaşım

Birçok ülkeden direkt uçuşun olduğu Quimper havalimanına yılın her döneminde Quimper ucuz uçak bileti bulmak mümkündür. Bununla beraber birçok şehre olduğu gibi Quimper şehrine de uygun fiyatlarda bilet bulmak mümkündür. Yılın belli dönemlerinde uçuş firmaları tarafından uygun fiyatlarla tatil severlere satışa sunulan Quimper en ucuz uçak bileti tatil severlerin daha ucuz bir seyahat geçirmelerini sağlar. Ayrıca seyahat işlemlerini internet üzerinden gerçekleştiren tatil severler de sanal dünya üzerinden Quimper Online uçak biletine kolaylıkla sahip olabilirler.

İstanbul – Quimper Uçuş Haritası

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz