Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

İstanbul – Lviv

Süre :
Mesafe:

ufa ucuz uçak bileti

Nüfus olarak 860 bin nüfusa sahip olan Ukrayna’nın batısında yer alan bir şehirdir. Şehirde yüksekokul olarak 2 tane okul bulunmaktadır. Gün içerisinde şehre yaklaşık olarak 200 bin civarında insan giriş yapmaktadır. Şehirde filarmonik orkestra ve bunun yanı sıra lviv opera ve balesi bulunmaktadır.

Şehir merkezine tarihi birçok yapı bulunmaktadır. Bu yüzden tarihi şehir merkezi Unesco tarafından dünya kültür mirası listesinde yer bulmaktadır. Lviv ambleminde bir aslan yer almaktadır. Lviv ucuz uçak bileti sayesinde rahat ve kesintisiz ulaşımla bu şehre ulaşabilirsiniz.

Kent merkezinde yer alan Lviv sanat galerisi bünyesinde barındırdığı eserlerle bu şehri ziyaret edenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Rönesans dönemine ait eserlerin bulunduğu ve sergilendiği potocki sarayı mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir.

Bütün bunların yanı sıra birçok müze ve sanat galerisi şehrin değişik noktalarında turistleri beklemektedir. Ayrıca şehrin içerisinde bulunan mimari eserler ve dinsel temalı eserler çok ilgi çekmektedir. George Grek Katolik katedrali bunlar arasında en fazla göze çarpan eserlerdendir. 1897 yılında inşa edilmiş olan tarihi opera binası ise tarih ve ihtişamın buluştuğu bir noktada bulunmaktadır. Lviv uçak bileti sayesinde kısa süreli bir ulaşımla bu nadide yerlere kolayla ulaşılabilir.

Şehirde çok büyük alış veriş merkezi bulunmamaktadır. Bunların dışında küçük butikler merkezde olan yeme içme yerleri tercihler arasında olabilir. Gece hayatı ile de dikkat çeken bu şehirde eğlenebileceğiniz barlar ve disco tarzı cafebarlar bulunmaktadır.Akşam olduğunda çıkıp bir şeyler içebileceğiniz birçok yer mevcuttur. Bu kente Ufa uçak bileti ile rahatça ulaşabilirsiniz.

Lviv kenti özellikle eğlence bakımından geniş bir sektöre sahiptir. Lviv kendinde dinamik ve oldukça güçlü bir gece hayatı vardır. Zanzibar ve club metro oldukça fazla sayıda gece mekanları, barlar ve gece kulüpleri bulunmaktadır. Bu kentte büyük festivaller düzenlenir. Bu festivaller daha çok müzik ağırlıklıdır. Ethno disco festivali, uluslararası jazz festivali, uluslararası bağımsız film festivali gibi birçok festivale ev sahipliği yapan bir şehirdir. Lviv ucuz uçak bileti satın alarak bütün bu eğlenceyi sizde yaşayabilirsiniz. İnternet üzerinden lviv online uçak bileti alarak daha avantajlı fiyatlar ödeyebilirsiniz.

Yaşam oldukça ucuzdur. Çok uygun fiyatlara dilediğiniz türde et yiyebilirsiniz. Ufak bir sorun olan dil sorunu vardır. Restoranlarda anlaşmak biraz sıkıntı yaratabilir. Onun dışında ünlü et yemeklerinden mutlaka tadılmalıdır. Bu lezzete ulaşmak için lviv uçak bileti alarak seyahate başlayabilirsiniz. Lviv online uçak bileti alarak daha uygun fiyata daha hızlı biçimde ulaşmak imkanına sahip olabilirsiniz.

İstanbul – Lviv Uçuş Haritası

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz