Uçuş Arama

İstanbul – Krasnodar

krasnodar ucuz uçak bileti

Krasnodar Kuzey Kafkasya’da Rusya Federasyonu’na bağlı Krasnodar Kray’ın yönetim merkezi olan kent. Kuban Irmağı’nın kuzey kıyısındadır. Kuban Irmağı kenti güneyindeki RF üyesi Adıgtey Cumhuriyeti topraklarından ayırır. Şehirde Karasal iklim hakimdir; yazları sıcak, kışları da soğuk geçer. Nüfusun çoğunluğu Kazak Ruslarıdır. Ayrıca Adıge, Hemşinliler, Kürtler, Ahıska Türkleri, Ukraynalı, Tatar vb.de bulunmaktadır. Aleksandr Tkaçev, 2005’ten beri Krasnodar krayı valisidir. Krasnodar en ucuz uçak bileti ile bu güzel şehri görmenin ayrıcalığını elde etmeniz mümkündür. Krasnodar en ucuz uçak bileti ile sizlerde bu güzelliği görecek ve en güzel anılarınızı sevdiklerinizle paylaşacaksınız. Bölge dağlık alanları dışında tarıma elverişlidir.

Bu kent özellikle güzel bahçeleri ile de turistlerin beğenisini kazanmıştır. The Solnechny Ostrov (Sunny Island) Park, Park of the 30th anniversary of the Victory, City Botanical Garden, Western Caucasus doğal yaşam alanı ile güzel yerleri görmenin de keyfine varacaksınız. Krasnodar ucuz uçak bileti ile sizlerde güzel bir şehri yakından tanıma fırsatı da elde etmiş olacaksınız. Ve doğa harikalarını keşfedip bol bol resim çekinme hevesinizi de almış olacaksınız. Çocuklarınız içinde güzel bir tatil keyfi olacak çünkü safari park hem size hem de çocuklarınıza hitaben çok güzellikte bir yerdir.

Bu kentin sıcakkanlı insanları ile güzel bir tatil keyfi yaşamanız için Krasnodar ucuz bilet ile biletinizi önceden ayırtarak en uygun koşullarda bu güzel kente gelerek tatilinizi yapabilirsiniz. Ve yeşillikler içindeki bahçelerini ziyaret ederek güzel anlar geçirebilirsiniz. Bu kentte son yıllarda turist sayısında oldukça artış olmuştur. Ve hızla gelişmesi de gözlerden kaçmamaktadır.

Kültür ve sanat açısından müzeleri görülmeye değerdir. Özellikle The Krasnodar Regional Art Museum Of Kovalenko, Kuban Postal Museum, Museum of military technologies “Oruzhie Pobedy” askeri müzesi, Kuban Literature Museum müzeleri ile görülmeye değer kültür tarihlerini de yakından incelersiniz. Krasnodar uçak bileti ile sizlerde biletiniz kampanyalar ile önceden ayırtarak bu güzellikleri daha yakından görme şansına kavuşabilirsiniz. Ve tarih meraklıları içinde The Krasnodar state history and archeology culture preserve named after E.D. Felitsyn tarihi müzeyi ziyaret ederek kentin tarihini yakından anlama olanağını da görmeyi başarırsınız. Ve konser sevenler için de The Krasnodar Philharmonic Society konser salonu ile sizlerde güzel müzikler eşliğinde tatilin tadına varsınız.

Kentin merkezindeki alışveriş merkezi olan Red Square Trade Center (Krasnaja Ploshchad sizlere istediğiniz hediyelik eşyaları alabileceğiniz ya da kendiniz için güzel bir şeyler alabileceğiniz mekanlar ile doludur. Krasnodar uygun uçak bileti ile sizler bu güzel kentte doyasıya alışveriş etmenin de keyfini tadacaksınız. Ayrıca eğlence merkezlerinden Gallery – Krasnodar, Park Europe ile de güzel ve keyifli alışverişleri yaşar ve sevdikleriniz ile güzel dakikalar geçirmenin mutluluğu içinde olursunuz. Özellikle alışveriş yerleri merkeze yakındır. Ve zaten şehir içi ulaş Şehir içi ulaşımında: tramvay, troleybüs ve otobüs kullanılmaktadır. Kentte yaygın olarak kullanıldığı için birçok yere de kolaylıkla gitmenizi sağlayacaktır. Ulaşım gayet konforludur. Kentin en işlek caddesi de “Ulitsa” caddesi olup birçok alışveriş ve eğlence yerlerini burada kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ulaşım şehrin doğusunda “Paszkowski Krasnador Uluslar arası Havaalanı” bulunmaktadır. Ayrıca yakın havaalanları ise Gelendzik havaalanı (90km),Anapa havaalanı (123km),Sochi havaalanı (197km),Mariupol havaalanı (249km),Stavropol havaalanı (251km)sizlere büyük kolaylıklar sağlayacak şekildedir. Krasnodar online uçak bileti ile sizlerde biletinizi erken ayırıp kampanyalardan yararlanarak bu güzel kenti görmenin keyfini de yaşar ve güzel hatıralar ile dönersiniz. Güzel ve eğlenceli tatil keyfi ayrıcalığı yaşamak isteyenler için ideal bir kenttir.

İstanbul – Krasnodar Uçuş Haritası

YORUM YAP

Popüler Yazılar

Türk Hava Yolları İç Hat Kampanyası
HER ŞEY DAHİL TEK YÖN Kalkış Varış Günler ..
Aktarmasız Uçak Bileti
Aktarmasız uçak bileti yani direkt uçuşun mevcut olduğu uçuşlara denilmektedir. Ulaşılmak ..
THY Promosyon
Hem dünyanın hem de ülkemizin en büyük havayolu firmalarınadan biri olan Türk Hava Yolları..
İstanbul – İzmir
Ege’nin incisi İzmir, Türkiye’nin en büyük üçüncü metropolü ve önemli bir fuar merke..
Adana Promosyonlu Uçak Bileti
Romanlara konu olmuş bir şehir de tatil yapmaya ne dersiniz? Adana ilimiz Akdeniz bölgesinde, S..
OnurAir Online Check-in
OnurAir Hava Yolları resmi internet sitesinden, 1 Kasım 2013 tarihi itibari ile, tüm OnurAir u..
İstanbul – Moskova
Rusya Federasyonu’nun başkenti olan Rusya her yıl hem yerli hem de yabancı pek çok turisti a..
THY ile Tüm Türkiye 99tl Herşey Dahil!
THYiftarda birlikte olmaya mesafeler bahane olmasın sloganı ile tüm Türkiye uçuşlarına 99TL..
Türk Hava Yolları ile tüm Türkiye 49TL Herşey Dahil
Enucuzucakbilet.org üzerinden 06 Mayıs 2014 - 11 Mayıs 2014 tarihleri arasında satın aldı..
Çocuklar İçin Uçak Bileti
Hava yolları ulaşımı özellikle son 10 yıldır daha yaygın olarak kullanılmaya başlamışt..

Bizi Takip Edin

E-Bültene KatılınYandex.Metrica