Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

İstanbul – Bingazi

Süre :
Mesafe:

bingazi online uçak bileti

Bingazi Akdeniz sahilinde yer alan bir şehirdir. Yaklaşık olarak şehrin nüfusu 650 bin civarındadır. Uzun süre Osmanlı himayesi altında kalmış olan Bingazi Trablusgarp savaşının ardından yapılan Uşi antlaşması ile İtalya’ya bırakılmıştır.

Euesperides ve berinice olan şehrin ilk isimleri daha sonradan değişmiştir. Bu değişimi sebebi ise dini bütün bir hayırsever olan 1450 yılında hayatını kaybeden Gazi isimli kişiden gelmektedir. Ölümünün ardından ise şehrin ad Beni Gazi olarak değiştirilmiştir. Günümüzde ise Bingazi olarak adlandırılmaktadır. Bingazi uçak bileti ile bu şehre rahatça ulaşabilirsiniz.

Şehrin kendine özgü bir mimarı yapısı vardır. Gerek normal evler olsun gerekse hükümet konakları olsun değişik bir mimari yapıya sahiptir. Park ve hayvanat bahçesi arkeolojik alanlar gezilecek yerler arasındadır. Şehrin en güzel yerleri sahil kesimindedir.Yerelde yapılacak alış verişler genel olarak Libya Dinarı kullanılmaktadır. Bunun dışında elinizde döviz varsa bunu otelleri kullanarak dinara çevirebilirsiniz. Dubai Caddesi olarak adlandırılan caddede birçok ünlü marka bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz şekilde alış veriş yapabilirsiniz. Bingazi uçak bileti satın alarak keyifli bir seyahat yapabilirsiniz.

Eğlence açısından Bingazi sahil kenti olduğu için gezme olanakları bakımından sahil kesimi tercih edilebilir. Alışveriş açısından ise çok büyük bir alış veriş merkezi bulunmamaktadır. Sadece dubai caddesi olarak adlandırılan caddede dilediğiniz birçok dünya markasını bir arada bulabilirsiniz.Eğlence açısından su parkı olarak kurulmuş olan gamal abdel caddesi üzerinde bulunmaktadır. Bu park haftanın belirli günlerinde dolup taşmaktadır. Seyahatlerinizde bu günleri yakalarsanız eğlenme fırsatını da yakalarsınız. Bingazi ucuz uçak bileti sayesinde rahatça bu kente ulaşabilirsiniz.

Ulaşım olarak Bingazi ucuz uçak bileti avantajlarını değerlendirilip keyifli bir seyahat yaşayabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden alacağınız Bingazi online uçak bileti ile daha ucuz ve avantajlı fiyatlarla uçabilirsiniz. Bingazi gibi şirin bir sahil kentine ulaşımda asla sıkıntı çekmezsiniz.

Ulaşım bakımından gün içerisinde gerçekleştirilen tarifeli uçak seferleri ile Bingazi’ye ulaşmak mümkündür. Bingazi online uçak bileti satın alarak bu tarifeli uçuş seferlerinden faydalanabilirsiniz. Rahat ve keyifli ulaşım için uçak iyi bir tercih olacaktır.

İstanbul – Bingazi Uçuş Haritası

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz