Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

İstanbul – Batman

Süre :
Mesafe:

batman şehir rehberi

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Batman özellikle mağaralar manastır ve kiliseleri ile ünlüdür. Batman uçak bileti alarak sizler de güzel tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Kışlık dolmalar, içli köfte ve Şam börekleri sizlere güzel bir mutfağın keyfini yaşatacaktır. Batman’ın kendine özgü çarşılarından alışveriş yapmadan ayrılmayın. Parlak sim işlemeli kumaşlarla güzel hediyeler alabilirsiniz. Yün çoraplar ise yöreye özgüdür. Hasankeyf Ören yeri ise Batman’ın önemli doğal yeridir. Antik kentte doğal gezinti için idealdir. Yol Geçen Hanı ise Batman’ın önemli tarihi eserleridir. Doğanın harika esintileri sizler için Batman ile buluşacaktır. Güzellikler diyarında sizler de sevdiklerinizle tatil yapabilirsiniz. Batman kendi doğal yapısı ve özellikleri ile her zaman turist çeken bir ildir. Batman’a güzel ve doğru yolculuk yapmak için sizler her zaman en güzel ayları seçmelisiniz.

Gezilecek Yerler

Batman her zaman keyifli yolculuklar için muhteşemdir. En ucuz uçak bileti alarak sizler de güzellikleri keşfedeceksiniz. Mağaralar ve kiliselerle örülmüş şehir turunda kiliselerin güzel yapısı sizleri büyüleyecektir. Doğal güzelliklerle örülü şehir her zaman turistler için güzel seçim alanıdır. Hasankeyf ören yeri; derin kanyonlarla dikkat çeker. Mor Oho Manastırı kim tarafından yapıldığı bilinmez. Malabadi Köprüsü, Memikan Köprüsü, On kemerli ve diğer köprüleri her zaman beğenilen mekânlar arasında yer alır. Av turizmi her zaman canlıdır. Kültür merkezleri ve festivalleri ile her zaman canlı bir şehir olmuştur.

Ulaşım

Batman ili güzellikleri ile her zaman ziyaret edilecek yerler arasındadır.En Ucuz bilet alarak sizler de Batman ilinin güzel ve coğrafi güzelliklerini keşfedeceksiniz. Batman iline en yakın hava alanları ise Siirt havaalanı (66km), Diyarbakır havaalanı (77km), Mardin havaalanı ,(86km), Kameshli havaalanı (99km), Muş havaalanı (105km) sizlerin güzel şehir yolculuğunuza yardım edecektir. Batman iline her zaman otobüs seferleri vardır. Batman son zamanlarda gelişen sektörler arasında yer alır. Sizler biletleri erkenden ayırtırsanız güzel ilin en doğal mekanlarını kampanyalı fiyatlarla göreceksiniz.

Batman ilinin güzelliklerini ve güzel havasını keşfetmek isteyenler özellikle şehrin güzelliklerini de en yakından görme fırsatı elde edecektir. Harika doğası ve güzel işlenmiş tarihi eserleri her zaman görenleri hayran bıraktıracaktır. Güzel bir tatil planı yapmak istiyorsanız sizler de Batman’a bilet alarak bu güzel ili sevdiklerinizle keşfetmelisiniz. İl içerisinde sizlerin alışveriş yapacağı birçok yer bulunur. El işi dokumaları meşhurdur. Sevdiklerinize sürprizler yapacağınız birçok tasarımı bulacaksınız. Güzel bir tatil şehri olan Batman sizlere ve sevdiklerinize yılın yorgunluğunu attıracak ve güzellikleri yakından görmenizi sağlayacaktır. Ulaşımı kolay olduğu için kendi aracınızla gidebilir isterseniz uçmanın güzelliğini de yaşayabilirsiniz. Festival etkinlik programlarını takip ederek zevkli bir tatil geçirme fırsatı yakalamalısınız.

İstanbul – Batman Uçuş Haritası

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz