• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

İstanbul – Ardahan

Ardahan Kalesi özellikle Ardahan eski tarihini gözler önüne serer. Ardahan uçak bileti ile şehrin büyülü dünyasına sizler de yolculuk etmelisiniz. Yağışlı bir iklime sahip olduğu için yaz aylarında gidilmesi tavsiye edilir. Kaşar peyniri çok ünlüdür. Tatlıları ve lokumları da aynı şekilde meşhurdur. Hamur işleri ve kebapları yöreye özgü güzellikleri sizlere sunar. Damal bebekleri ve Ardahan […]

ardahan uçak bileti fiyatları

Ardahan Kalesi özellikle Ardahan eski tarihini gözler önüne serer. Ardahan uçak bileti ile şehrin büyülü dünyasına sizler de yolculuk etmelisiniz. Yağışlı bir iklime sahip olduğu için yaz aylarında gidilmesi tavsiye edilir. Kaşar peyniri çok ünlüdür.

Tatlıları ve lokumları da aynı şekilde meşhurdur. Hamur işleri ve kebapları yöreye özgü güzellikleri sizlere sunar. Damal bebekleri ve Ardahan halısı sevdiklerinize alacağınız hediyelerdir. Kafkas arı balı ise dünyaca ünlüdür. Aşık Şenlikleri, Ardahan Bal festivali, Göle ulusal kaşar festivali, yayık yayma festivali yörenin önemli etkinlikleridir. Şenliklerin tarihlerine internet yolu ile ulaşabilirsiniz. Tarihi güzelliklerin farkına festivalleri aracılığı ile daha kolay izleme olanağına kavuşacaksınız. Güzel bir tatilin keyfine varmak için sizler de bu büyülü kenti yakından görmelisiniz. Şehrin büyülü dünyasında harika tarihi manzaralar eşliğinde gezme fırsatı yakalayabilirsiniz. Doğal güzellikleri zengin olan ilde her zaman farklı keşifleri göreceksiniz. Sizlere özel birçok tur programı bulunur. Sevdiklerinizle güzel tatilin keyfine Ardahan ilinde varacaksınız. Doğa harikası muhteşem olan bir ildir.

Gezilecek Yerler

Ardahan ili her zaman gezilecek yerleri çokluğu ile ünlüdür. En ucuz uçak bileti alarak güzel bir tatil yapabilirsiniz. Ardahan Kalesi, Şeytan Kalesi, Hamşioğlu Rasim Bey Konağı, Ortakent mağaraları, Dursun Soylu Konak, Övündü Mağaraları, Çıldır gölü görülmesi gerekli belli başlı yerleridir. Posof Merkez Cami, Ardahan Merkez Mevlit Efendi Cami, Derviş Bey Cami, Kınzi Kalesi ise gezilmesi gerekli yerleridir.

Savaşır Kalesi, Sevimli Kalesi, Kalecik ve kurtkale özellikle turistlerin beğendiği yerlerdendir. Kazan kale, Altaş Kalesi, Kırnav kale, Akçakale şehri kalıntıları sizlere tarihi sunan güzelliklerdir. Çıldır taş köprü kitabeleri ile yakın tarih hakkında bilgi alabilirsiniz. Kuş gözlem alanları ile farklı kuş türlerini görme fırsatı elde edeceksiniz. Çıldır Gölü özellikle güneşin batışını izlemek isteyenlere harika bir fırsat sunar. Doğal özellikleri birçok olaya imkân tanımıştır. Turistlerin zevkle gezdiği iller arasında yer alır.

Ulaşım

Ardahan iline karayolu ile ulaşım kolay şekilde yapılır. Ucuz bilet alarak sizler de harika doğanın eşsiz güzelliklerine varacaksınız. En yakın havaalanı ise Kars ilindedir. Tarihi yerlerin güzelliklerini yakından görmek isteyenler özellikle biletlerini erken ayırtarak şehrin büyülü dünyasını gezebilirler. Öneli tarihe ev sahipliği eden il sizlere tarihin güzelliklerini sunacaktır. Büyülü doğasında harika mekânları keşfedeceksiniz.

Yörenin kendine has güzellikleri her zaman turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile cennet bir mekân sizlere sunulur. Özellikle yaylaları sizlerin piknik yapacağınız ve doğa sporları edeceğiniz yerleridir. Mağaraları ile farklı doğa olaylarına tanık olacaksınız. Tarihin esintilerini taşıyan yapılarını beğenecek ve sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Güzel şehrin gezilecek çok yeri vardır. Şehir içi ulaşımı kolaydır. Merkeze yakın minibüs seferleri bulunur. Ailecek tarih hakkında bilgi almak isterseniz Ardahan ilini gezmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul – Ardahan Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti