Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

İstanbul – Amsterdam

Süre :
Mesafe:

amsterdam uygun bilet

Hollanda’nın başkenti olan Amsterdam 12. yüzyılda Amstel ırmağının kıyısında bulunan bir balıkçı köyü olarak kurulmuştur.
Söz konusu şehrin adı Amstel ırmağının üzerinde bulunan su bendi (dam) sayesinde Amstelredamme olarak ifade edilmekteyken zamanla Amsterdam denmeye başlanmıştır. Genellikle hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeken şehrin Dam Meydanı ile ünlü olduğu söylenebilir. Aynı zamanda 17. yüzyıldan kalma yapıları ile ziyaretçi akınına uğrayan şehir Avrupa’daki en köklü kent dokularından birini barındırması bu şehri daha da ilginç hale getirmektedir. Birbirine geçmiş ay biçiminde olan kanalların oluşturduğu kentim eski kısmı tarihi evleri de içermektedir. Bu evlerin bazıları hala ev ya da işyeri olarak kullanılmaktadır. Firmamızdan Amsterdam uçak bileti satın alarak bölgeye ulaşabilirsiniz.

Amsterdam en ucuz bilet almak isteyenler uygun fiyat avantajlarından yararlanabilmektedir. Firmamız hem can güvenliğinizi sağlayacak tedbirler alacak hem de konforunuzu sağlayacaktır.

İstanbul – Amsterdam Uçuş Haritası

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz