• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Giresun

Karadeniz bölgesinin eşsiz doğa güzelliklerine sahip olan Giresun ilimiz sahili ve dağları ile oldukça bilinmektedir. Doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alacak bir il olduğunu düşünüyorum. Tarihi bir yapıya sahip olan Giresun ilimizi, oldukça farklı kültürleri içinde barındıran bu şehrimizi ziyaret etmek istiyorum diyorsanız Giresun Türk hava yolları uçak […]

giresun en ucuz bilet

Karadeniz bölgesinin eşsiz doğa güzelliklerine sahip olan Giresun ilimiz sahili ve dağları ile oldukça bilinmektedir. Doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alacak bir il olduğunu düşünüyorum.

Tarihi bir yapıya sahip olan Giresun ilimizi, oldukça farklı kültürleri içinde barındıran bu şehrimizi ziyaret etmek istiyorum diyorsanız Giresun Türk hava yolları uçak bileti fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ederim.

İklim ve Hava Şartları

Giresun’a gittiğimde mutlaka görmem gereken yerler nelerdir diye düşünüyor musun? Eğer öyleyse birkaç öneride bulunacağım. Giresun adası eşsiz manzaraya sahip ve masmavi deniziyle oldukça büyüleyici olan bir adadır. Bu ada Karadeniz’in sahip olduğu nadir adalardan biri olduğu için ve hoş bir manzaraya sahip olduğu için görmenizi tavsiye ederim. Eğer sizde bu adayı merak ediyorum diyorsanız Giresun ucuz uçak biletifırsatlarından yararlanmanızı ve uçak biletinizi daha uygun bir fiyata alarak seyahat etmenizi öneririm.

Gezilecek Yerler

Giresun ilimizde bulunan Gogora Kilisesi de bu ilin önemli yapıtlarından biridir. Müze olarak kullanılan bu kilise Tunç çağından Roma’ya Bizans’a ayrıca Osmanlı Devleti’ne ait birçok yapıtı içinde barındırmaktadır. Tarihi açıdan oldukça önemli olan bu müzeyi gezerken hem bilgi sahibi olabileceğinizi düşündüğüm için hem de oldukça keyif alabileceğiniz için bu müzeyi ziyaret etmenizi öneririm. Sadece bunlarla sınırlı kalmayıp daha birçok tarihi yapıyı ve eşsiz güzelliğe sahip olan kaleleri, manzaraları içinde bulunduran Giresun ilimizi Giresun ucuz uçak bileti fırsatlarından yararlanarak uygun fiyatlarla bilet satın almanızı önerir, seyahatlerinizi daha uygun fiyatlarla yapmanızı tavsiye ederim.

Yemekleriyle de oldukça adından söz ettiren ilimiz lezzetli ve birbirinden farklı hoş tatlara sahiptir. Farklı tatlar denemekten hoşlanıyorum, lezzetli tatlar tatmak istiyorum diyorsanız bu ilimize gittiğinizde mutlaka tatmanız gereken birkaç öneride bulunacağım. Özellikle sebze ağırlıklı bir mutfağa sahip olan Giresun’un en beğenilen ve en çok bilinen lezzetlerinden biri olan etli pancar sarması yani karalahana sarmasını şehrimizi ziyaret ettiğinizde mutlaka orada denemenizi tavsiye ederim. Eğer sizde bu ve bunun gibi birçok yöresel yemeği denemek istiyorsanız, farklı kültürler barındırmış Giresun ilimizi ziyaret etmek istiyorsanız seyahatinizi Giresun Türk hava yolları fırsatlarıyla daha uygun fiyatlarla yapmanızı ve ayrıca biletinizi güvenli bir şekilde enucuzucakbilet.org almanızı tavsiye ederim.

İstanbul – Giresun Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti