• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Eskişehir

Adını öğrenci şehri olarak duyuran Eskişehir, ortasından Porsuk Çayı geçen, doğal güzellikleriyle herkesi kendine bağlayan, genç nüfusun yoğunlukta olduğu ve iç Anadolu bölgesinde yer alan görsel şölen gibi bir görüntüye sahip şehirdir. Eskişehir 2013 yılında Türk Dünyası Kültür Başkenti olmaya da hak kazanmıştır. Unesco tarafından ise somut olmayan kültürel miras başkentliği unvanına layık görülmüştür. Doğal […]

Eskişehir En Ucuz Bilet Fiyatları

Adını öğrenci şehri olarak duyuran Eskişehir, ortasından Porsuk Çayı geçen, doğal güzellikleriyle herkesi kendine bağlayan, genç nüfusun yoğunlukta olduğu ve iç Anadolu bölgesinde yer alan görsel şölen gibi bir görüntüye sahip şehirdir.

Eskişehir 2013 yılında Türk Dünyası Kültür Başkenti olmaya da hak kazanmıştır. Unesco tarafından ise somut olmayan kültürel miras başkentliği unvanına layık görülmüştür. Doğal güzelliğiyle sizi ağırlamaya hazır Eskişehir’e gitmek istiyorsanız Eskişehir En Ucuz Bilet fiyatlarını aramaya hemen başlamalısınız.

Gezilecek Yerler

Osmangazi ve Anadolu üniversitesini içinde barındıran Eskişehir adını öğrenci şehri olarak duyurmuştur. Ama gerçekte öğrencilerden çok daha fazlasına sahip büyüleyici bir şehirdir. İşlenebilir lületaşı sadece Eskişehir’den çıkarılmaktadır ve bu yüzde bu taşa Eskişehir taşı da denilmektedir. Şehirde lüle taşından yapılmış takı ve teşbihleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Eskişehir tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığından farklı kültürel özellikleri de içinde barındıran, kültürel açıdan zengin bir şehirdir. Eskişehir Sunexpress uçak bileti alarak siz de bu kültürü gözlemleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Eskişehir gençlerin şehri olduğundan sosyal aktivitelerden açısından da çok zengindir. Tiyatro salonları, alışveriş merkezleri, opera ve bale gösterileri gibi çok çeşitli alanlarda faaliyetler sergilenmektedir. Şehirde kilim, halı, seccade, heybe ve çuval dokunur. Eskişehir dönüşünde sevdiklerinize yöresel kilim ve seccadelerden birer hatıra alabilirsiniz. Özellikle tarihi el yapımı kilim ve halılara ilgi duyanlar Eskişehir Ucuz Uçak Bileti kampanyalarını takip ederek şehirdeki güzelliklere şahit olmalı. Eskişehir’de arkeoloji müzesi, kent park, çağdaş cam sanatları müzesi gibi çeşitli müzelerde bulunuyor. Tarihe yakından bakmak isteyenlerin uğrak noktalarına bu müzeleri de eklemesini tavsiye ederim.

Şehirde özellikle Porsuk ve adalar çevresi gezginlerin ve halkın odak noktasıdır. Ortasından nehir geçen bu şehirde gezerken büyülenmemeniz mümkün değil. Yaz aylarında sokak çalgıcıları, porsuk üzerinde gezen gezi botları, gondollar ve güneş havaya farklı bir atmosfer katarak herkesi içine çekmeyi başarıyor. Porsuk üzerinde kısa bir şehir turu da yapabilirsiniz. Hem de 2 tl gibi oldukça sembolik ve ucuz bir rakamla. Doktorlar caddesi ve Kızılcıklı Caddesi de bölgeye olan yakınlığı sayesinde yürüyerek ulaşabileceğiniz ve görülmeye değer yerler arasında bulunuyor.

Ulaşım

Eskişehir’in büyülü atmosferine siz de dahil olmak istiyorsanız Ucuz Bilet alarak şehre gidebilirsiniz. Uçak biletinizi de bu alanda istediğiniz hizmeti size sunan kolay ve güvenilir şekilde buradan alabilirsiniz.

İstanbul – Eskişehir Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti