• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Erzincan

Erzincan Doğu Anadolu Bölgesinde, Yukarı Fırat bölümünde yer alan etrafını Erzurum, Sivas, Giresun, Tunceli, Bingöl, Elazığ, Gümüşhane illeri çevreleyen Türkiye’nin eski yerleşim yerlerinden biridir. Erzincan büyük şehirlerin kalabalık ve kirli havasından, atmosferinden, gürültüsünden kaçmak isteyenler için harika bir seçenek olacaktır. Yüksek binalardan, boğucu havadan kurtulmak istiyorsanız eşsiz doğal güzellikleriyle sizi karşılamaya hazır bu nezih şehre […]

Erzincan En Ucuz Bilet Fiyatları

Erzincan Doğu Anadolu Bölgesinde, Yukarı Fırat bölümünde yer alan etrafını Erzurum, Sivas, Giresun, Tunceli, Bingöl, Elazığ, Gümüşhane illeri çevreleyen Türkiye’nin eski yerleşim yerlerinden biridir. Erzincan büyük şehirlerin kalabalık ve kirli havasından, atmosferinden, gürültüsünden kaçmak isteyenler için harika bir seçenek olacaktır.

Yüksek binalardan, boğucu havadan kurtulmak istiyorsanız eşsiz doğal güzellikleriyle sizi karşılamaya hazır bu nezih şehre gitmek için Erzincan Ucuz Bilet Fiyatları ile şehri gezme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Erzincan’a gittiğinizde ilk olarak Antik dönemden kalma Erzincan Kalesini ziyaret edebilirsiniz. Bugün harabe halinde olan Erzincan Kalesi görülmeye değer, tarihe tanıklık edebileceğiniz eski bir yapıttır. Müze gezmeyi sevenler için Erzincan müzesi de uğrak noktalarından biri olmalıdır. Bölge mağara bakımından da zengindir. Özellikle Buz mağaraları ve Ala mağarası geziniz esnasında uğramanız gereken noktalardan biri olduğundan buraları mutlaka gezmenizi öneririm. Erzincan’ı çok beğeneceğinizden bir sonraki tatil durağınızda da Erzincan onur air uçak bileti alarak şehri yeniden ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Erzincan 1992 yılında atlattığı büyük depreme rağmen oldukça hızlı bir şekilde gelişme göstermiş ve bugünkü haline kavuşmuştur. Tarihin arka sayfalarına ışık tutmak isteyen gezginleri de her yıl içtenlikle ağırlamaya devam ediyor. Sıcacık bir gülümsemeyle sizi karşılayacak olan halkla da çok iyi anlaşacağınıza eminim. Erzincan tarihi ipek yolu güzergahında yer aldığından kültürel açıdan da oldukça farklı ve zengindir. Şehirde bakırcılık ve halıcılık oldukça yaygındır. Erzincan onur air uçak bileti alarak bu kültüre siz de tanıklık edebilirsiniz.

Yörede tatmanız gereken yemeklerin başında kete, eşgili, kesme çorba olarak da bilinen un çorbası, yaprak sarma ve hamur işleri geliyor. Özellikle kete bölgenin en meşhur yemekleri arasında gösteriliyor. Kete böreğe benzer bir çeşit hamur işidir. Ancak uzun süre tadını damağınızda bırakacağından emin olabilirsiniz. Erzincan’a gittiğinizde bu tatları denemeden dönememelisiniz. Erzincan En Ucuz Bilet fiyatlarını araştırırken dönüş tarihinizi biraz uzun tutmanızda fayda olacağını düşünüyorum.

Ulaşım

Erzincan Havalimanı ise il merkezine 7 km uzaklıkta bulunuyor. Havalimanına ulaşım ise şehir içindeki taksilerle sağlanıyor. Erzincan’a uçakla yolculuk yaparak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçak biletinizi ise bu alanda profesyonel hizmet veren Ucuz Bilet almanızı öneririm.

İstanbul – Erzincan Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti