• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

İstanbul – Edremit

Edremit, Balıkesir’in batısında Ege Denizi kıyısında bulunan küçük, turistik ilçelerden biri olarak her yıl yaz tatillerinde binlerce tatilciyi ağırlamakta. Turizmin ilk önemli merkezlerinden olan Akçay ve Altınoluk da bu ilçemizde bulunuyor. Edremit’in her köşesi keşfedilmeyi bekleyen birer hazine gibi bizi karşılıyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi yapısı ve atmosferiyle de dikkat çeken Edremit’i gezmek için […]

chios ucuz bilet

Edremit, Balıkesir’in batısında Ege Denizi kıyısında bulunan küçük, turistik ilçelerden biri olarak her yıl yaz tatillerinde binlerce tatilciyi ağırlamakta. Turizmin ilk önemli merkezlerinden olan Akçay ve Altınoluk da bu ilçemizde bulunuyor.

Edremit’in her köşesi keşfedilmeyi bekleyen birer hazine gibi bizi karşılıyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi yapısı ve atmosferiyle de dikkat çeken Edremit’i gezmek için Edremit uçak bileti temin edebilirsiniz.

İklim ve Hava Şartları

Bölge kaplıcalar bakımından zengin olduğundan kesinlikle termal suların da doyasıya tadını çıkarmanızı öneririm. Derman Kaplıcaları ve Güre Kaplıcaları en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Hastalıklara da iyi geldiği söylenen kaplıcalarda vakit geçirebileceğiniz bir tatil için Edremit en ucuz bilet satın alarak tatil hazırlıklarına hemen başlamanızı öneririm.

Gezilecek Yerler

Ege Deniz’inin en güzel plajlarından olan Akçay ve Altınoluk plajlarında doyasıya güneşlenmek ve denizin keyfini çıkarmak istiyorsanız Edremit ucuz uçak bileti fırsatlarını değerlendirerek şehri ziyaret etmenizi öneririm. İnce kumlu ve uzun plajlarda arkadaşlarınızda voleybol oynayabilir veya şezlonglara uzanıp kitap okuyarak tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle spor yapmayı sevenlerin Kaz Dağı Milli Parkını muhakkak gezmesini öneririm. Yürüyüşünüze Kaz Dağı Milli Parkında başladıktan sonra Sarıkız Tepesi ve Şahinderesi Kanyonu’nda devam edebilir ve şehri keşfe çıkabilirsiniz.

Bölge kaplıcalar bakımından zengin olduğundan kesinlikle termal suların da doyasıya tadını çıkarmanızı öneririm. Derman Kaplıcaları ve Güre Kaplıcaları en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Hastalıklara da iyi geldiği söylenen kaplıcalarda vakit geçirebileceğiniz bir tatil için Edremit Pegasus uçak bileti alarak tatil hazırlıklarına hemen başlamanızı öneririm.

Edremit’in bir diğer keşfedilmeyi bekleyen noktası da Antandros Antik Kenti’dir. Dünyanın ilk güzellik yarışması burada yapılmıştır. Kent birçok kalıntısıyla ziyaretçilerin oldukça ilgisini çekiyor. Edremit’in gece hayatı da oldukça hareketlidir. Özellikle yaz aylarında hızlı bir hareketlenme görülmeye başlar. Hemen hemen her sokakta canlı müzik yapan bir bar veya restorana rastlayabilirsiniz. Edremit de özellikle Balıkesir kaymaklısı, Balıkesir mantısı, saçaklı mantı, höşmerim, mafiş tatlısı ve sac kavurmayı denemenizi öneririm. Edremit’te yediğiniz yemeklerin tadı uzun süre damağınızda kalmaya devam edeceğine emin olabilirsiniz. Keyifli bir tatili bütçenizi sarsmadan yaşamak istiyorsanız Edremit promosyon bilet bulduğunuzda kaçırmamanızı tavsiye ederim. Hiç pişman olmayacağınız, bilakis yeniden ziyaret etmek isteyeceğiniz bir şehirle karşı karşıya olduğunuzu söylemek isterim. Bilet bulma konusunda da hiç sıkıntı yaşamayacağınız, bütçenize uygun bileti kolaylıkla ve güvenli yoldan alabileceğiniz en ucuz bilet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul – Edremit Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti