• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Düzce

Batı Karedeniz Bölgesinde yer alan güzel bir antik kenttir. Düzce Ucuz Bilet alarak sizlere güzel kentin büyülü dünyası keşfettirilecektir. Yağmur ormanları ve güzel yaylaları ile harika büyülü bir şehri tanıyacaksınız. Şelaleleri, akarsuları ile yeşilin ve doğanın harika renklerine tanık olacaksınız. Şehre yaz ve kış ayında gidilir. Şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenlere özel bir alandır. Trekking, safari […]

Düzce En Ucuz Bilet Fiyatları

Batı Karedeniz Bölgesinde yer alan güzel bir antik kenttir. Düzce Ucuz Bilet alarak sizlere güzel kentin büyülü dünyası keşfettirilecektir. Yağmur ormanları ve güzel yaylaları ile harika büyülü bir şehri tanıyacaksınız.

Şelaleleri, akarsuları ile yeşilin ve doğanın harika renklerine tanık olacaksınız. Şehre yaz ve kış ayında gidilir. Şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenlere özel bir alandır. Trekking, safari turu ve rafting sevenleri bekleyen bir ildir. Melen çayı, Kurugöl Kanyonu sporcuların merak ettiği yerler arasındadır. Aydınpınar şelalesi, Samandere ve Aktaş şelaleleri doğanın güzelliklerini sizlere sergileyecektir. Akçakoca Ceneviz Kalesi tarihi güzellikleri ile sizleri büyüleyecektir. Şelaleleri, akarsuları ile yeşilin ve doğanın harika renklerine tanık olacaksınız. Şehre yaz ve kış ayında gidilir. Şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenlere özel bir alandır. Trekking, safari turu ve rafting sevenleri bekleyen bir ildir. Melen çayı, Kurugöl Kanyonu sporcuların merak ettiği yerler arasındadır. Aydınpınar şelalesi, Samandere ve Aktaş şelaleleri doğanın güzelliklerini sizlere sergileyecektir. Akçakoca Ceneviz Kalesi tarihi güzellikleri ile sizleri büyüleyecektir.

Gezilecek Yerler

Önemli güzelliklere ev sahipliği yapan bir şehirdir. Düzce En Ucuz Bilet ile sizler de doğa harikası olan yerle tanışacaksınız. Konuralp Müzesi, Konuralp Türbesi, Ahmet Dede Türbesi, Karaköy Türbeleri özellikle gezilmesi gerekli önemli tarihi yerleridir. Efteni Gölü, Güzeldere Şelalesi, Akçakoca, Melenağzı Köyü ve Plajı, Edilli Ağzı Plaj, Karaburun Köyü ve Plajı, Çayağzı Kumpınar ve Akkaya Köyü sahilin keyfine varacak olan turistlerin her zaman ilgisini çekmiştir. Fakıllı Mağarası ilgi çeken önemli doğal güzelliğidir. Kocayayla, Topuk Yayla, Odayeri Yaylası, Torkul Yaylası, Kardüz Yaylası, Şehirli Yayla önemli yaylalarıdır. Fındık ve ütün kolonyası ise ünlüdür.

Doğal güzelliklere ev sahipliği yapan şehirde birbirinden ilginç güzel manzaraya da tanık olacaksınız. Tüm sezon rahatlıkla tatil olarak seçeceğiniz güzellikte bir şehirdir. Manzarası ve tarihi mekânları ile turistlerin her zaman ilgisini çeken önemli yerlerden olmuştur. Güzel bir şehrin büyülü dünyası sizleri de bekliyor. Yaylalarında gezebilir ve piknik alanlarında doğanın keyfine varabilirsiniz. Muhteşem güzelliklere ev sahipliği yapan il sizleri yaz ve kış dönemlerinde bekliyor. Sevdiklerinizle güzel tatilin keyfini çıkarmak için sizler de erkenden biletlerinizi ayırın.

Ulaşım

Düzce iline karayolu ile ulaşım yapılır. Ucuz Bilet alarak sizler de şirin şehri ziyaret etmenin ayrıcalığına erişmelisiniz. Plajları ile ünlü olan kentte harika zaman geçireceğiniz ve etkinliklere katılacağınız çok güzel fırsatlar vardır. Tatilin zevkine varmak isteyenlere özel erken bilet ayırımı yaparak bütçenize uygun olarak şehri ziyaret edebilirsiniz. Doğal manzaraları ve eşsiz fırsatı ile sizlere güzel bir kentin ayrıcalıklarını görme fırsatı sunuyoruz. Yaz aylarında farklı etkinlik programı yaparak ailenizle güzel bir tatilin keyfine varabilirsiniz. Şelale keyfi özellikle Düzce ilinde ayrı bir güzellik size katacaktır.

Muhteşem doğa eşliğinde şehrin stresinden uzakta tatil yapmak isteyenlere özel bir şehirdir. Turizm Haftası, Müzeler Haftası, Kabalak Hıdrellez Şenlikleri, Hasanlar Baraj Gölü Sporları, Topuk Yaylası Göleti Şenlikleri önemli ayrıcalıklar sizlere sağlar. Gölyaka kadırga şenlikleri Düverdüzü Köyü yayla şenlikleri, Kafkas Festivali etkinliklerini mutlaka görmelisiniz. Ulaşımın kolay olması ve tarihi mekânlarının olması şehrin güzelliğine ayrı bir renk katmıştır. Eğlenceli şehirde aktivitelere katılabilir ve doğal ortamlarda güzel sağlık sporları edebilirsiniz.

İstanbul – Düzce Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti