• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Çorum

Çorum Müslüman Türkler tarafından kurulan nadir Anadolu şehirlerden biri olduğundan her Türk’ün mutlaka ziyaret etmesi gerektiğini düşünüyorum. Türkiye’nin tarih kokan ve adeta kültürel bir miras olarak bizlere kalan şehrini gezmek, kültürel bir seyahat yapmak için Çorum Ucuz Bilet fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederim. Çorum binlerce yıldır çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yaptığından birçok kültüre ait değerli belgeler […]

Çorum En Ucuz Bilet Fiyatları

Çorum Müslüman Türkler tarafından kurulan nadir Anadolu şehirlerden biri olduğundan her Türk’ün mutlaka ziyaret etmesi gerektiğini düşünüyorum. Türkiye’nin tarih kokan ve adeta kültürel bir miras olarak bizlere kalan şehrini gezmek, kültürel bir seyahat yapmak için Çorum Ucuz Bilet fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Çorum binlerce yıldır çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yaptığından birçok kültüre ait değerli belgeler ve eserler barındırmaktadır. Şehirde gezerken kendinizi bir açık hava müzesinde geziyormuş gibi hissetmeniz kaçınılmaz. Hitit medeniyetinin en zengin kalıntılarını bulunduran Çorum adını pek duyuramamış bir il olsa da 1830’lu yıllardan itibaren yerli ve yabancı bilim adamlarının, Avrupalı gezginlerin ve din adamlarının vazgeçilmez odak noktalarından biri oldu ve olmaya devam ediyor. Yanı başımızda bulunan güzelliklerden bihaber yaşamamanızı ve en kısa zaman bir Çorum uçak bileti temin ederek ülkemizin leblebisiyle meşhur şehrini gezmenizi tavsiye ederim.

Gezilecek Yerler

Çorum deyince her Türk’ün aklına elbette leblebi gelir. Ama leblebinin yanı sıra İskilip dolması, keşkek ve mantı da bölgede oldukça meşhur olan yemekler arasındadır. Çorum mantısının özelliği fırınlanmış olmasındandır. Bölgenin kendine has yapılan mantısını mutlaka tatmanızı tavsiye ederim. Türkiye’nin her köşesindeki ili gibi burada da halk son derece misafirperver ve içten olduğundan yöreye gittiğinizde özellikle halkla vakit geçirmenizi öneririm. Bu güzel yörenin insanlarını tanımak, yemeklerini tatmak, tarihini hissetmek ve kültürünü öğrenmek eminim size de çok şey katacaktır. Uçak biletinizi de Çorum En Ucuz Bilet Fiyatları ile kolayca ve güvenli yoldan internetten temin edebilirsiniz.

Ulaşım

Hititlere başkentlik yapmış olan bu şehrin dünyada adeta bir zaman feneri olduğunu söylemeden geçmeyeyim. Çorum’un bir diğer simgesi de Hattuşaş Antik Kenti’dir. Hattuşaş Antik Kenti UNESCO dünya mirasları listesinde de yer almaktadır. Burası ayrıca tarihteki ilk yazılı anlaşmanın da yapıldığı yerdir. Hattuşaş Antik Kenti Alacahöyük Tarihi Milli Parkı sınırları içerisinde yer almaktadır. Burayı gezerek tarihin arka sokaklarına ışık tutabilir ve zaman da yolculuk yapabilirsiniz. Özellikle tarihi yerleri gezmekten hoşlanıyorsanız mutlaka Çorum ucuz uçak bileti kampanyalarını takip etmenizi ve vakit kaybetmeden şehri ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Biletinizi ise bu alanda profesyonel olan Ucuz Bilet sayfasından temin edebilirsiniz.

İstanbul – Çorum Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti