• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Çankırı

İç Anadolu’da bulunan ildir. Tarihi özelliği ile güzel bir kent görünümündedir. Tabiat harikası olarak bilinen kent turistik geziler için uygundur. Turizm potansiyeli yüksektir. Çankırı özellikle kültürel ve tarihi özellikleri ile farklıdır. Çankırı Müzesi, Anadolu medeniyetlerini sizlere taşır. Çankırı Kalesi sizlere muhteşem bir doğayı sunacaktır. Çankırı Ucuz Bilet ile doğal harikası olan yörenin güzelliklerini yakından keşfedeceksiniz. […]

Çanakkale En Ucuz Bilet Fiyatları

İç Anadolu’da bulunan ildir. Tarihi özelliği ile güzel bir kent görünümündedir. Tabiat harikası olarak bilinen kent turistik geziler için uygundur. Turizm potansiyeli yüksektir. Çankırı özellikle kültürel ve tarihi özellikleri ile farklıdır.

Çankırı Müzesi, Anadolu medeniyetlerini sizlere taşır. Çankırı Kalesi sizlere muhteşem bir doğayı sunacaktır. Çankırı Ucuz Bilet ile doğal harikası olan yörenin güzelliklerini yakından keşfedeceksiniz. Önemli ziyaret yeri Buğday Pazarı Medresesi ile ziyaretçilerin ilgisi çekilir. Çankırı Evleri yöreye ayrı bir güzellik katar. Camileri, medreseleri ile Çankırı ili sizlere gerçek bir duyguyu yaşatacaktır.

Gezilecek Yerler

Çankırı özellikle kaya mezarları ile dikkat çeker. Yörenin kendi özelliğinden dolayı Tuz mağarası yaygındır. Yaylaları sizlere doğanın güzelliğini sunacaktır. İçmecelerinde şifa sunan yerler bulunur. Çavundur Termali, Şıhlar Nezle Suyu, Bozan Hamamı ve Kükürt Köyü Kaynağı ile Çankırı birçok eşsiz güzelliği sizlere getirecektir. Çankırı En Ucuz Bilet Fiyatları ile sizler keyifli bir yolculuğa çıkacaksınız. Milli parkları ile doğa sizleri büyüleyecektir. Ilgaz Milli Parkı ve Ilgaz Kayak merkezi yöreye gelen turistlerin ilgisini çeker.

Ulaşım

Çankırı güzellikleri ile sizleri büyüler. Ucuz Bilet Fiyatları ile sizler biletlerinizi online yolu ile erkenden rezervasyon edebilirsiniz. Erkenden ayırttığınız biletlerin kampanyaları farklıdır. Bütçenize uygun olarak istediğiniz yeri gezebilirsiniz. Çankaya’ya yakın havaalanı Esenboğa Ankara’dır. Doğal güzellikleri ve farklı kültürel esintileri ile sizleri büyüleyecektir. Güzel bir tarihi yeri gezmek istiyorsanız biletlerinizi bütçenize uygun alabilirsiniz. Yaylalarında güzel piknikler ve doğa sporları yapacağınız Çankırı ile turistler için güzel bir seçenektir. Doğa manzaralı tatil yerleri sizlerin ve ailenizin huzur duyacağı yerlerdir. Çankırı yün örgü işlemeleri ve halıları ile ünlüdür. Bozkırın hâkim olduğu yöre sizlere tarihin kapılarını açacaktır. Çankırı yörsi turistik yerleri bol olan bir il olduğu için Çankırı Evlerinde güzel bir tatil yapabilirsiniz. Merkezi bir yer olduğu için gezmek kolaydır. Çankırı ilinde kendiniz kaybolmadan rahat bir şekilde gezersiniz. Otobüs seferleri yaygındır. Sizlere güzel bir tatil seçeneği olan Çankırı ilinde güzel bir tatil yapacaksınız.

İstanbul – Çankırı Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti