• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Çanakkale

Marmara’nın Güneyinde yer alır. Tarihi özellikleri ve doğa yapısı turizme elverişlidir. Çanakkale gezilecek yerleri açısından ziyaretçilerin ilgisini çeker. Çanakkale Aynalı Çarşı en ünlü gezilecek yerlerindendir. Çanakkale Şehitliği, Gelibolu Yarımadasında yer alır. Merkezde Truva Atı bulunur. Kordonu çok güzel ve sadedir. Müzesi ise Çanakkale Deniz Müzesi gezilecek bir yapıdır. Merkezde yer alan Çanakkale Saat Kulesi ise […]

Çanakkale Ucuz Bilet

Marmara’nın Güneyinde yer alır. Tarihi özellikleri ve doğa yapısı turizme elverişlidir. Çanakkale gezilecek yerleri açısından ziyaretçilerin ilgisini çeker. Çanakkale Aynalı Çarşı en ünlü gezilecek yerlerindendir.

Çanakkale Şehitliği, Gelibolu Yarımadasında yer alır. Merkezde Truva Atı bulunur. Kordonu çok güzel ve sadedir. Müzesi ise Çanakkale Deniz Müzesi gezilecek bir yapıdır. Merkezde yer alan Çanakkale Saat Kulesi ise halkın beğenisini toplar. Tarihi yapısı yönünden gezilecek yerler arasında Çanakkale çok güzel bir yerdir. Truva Antik Kenti önemli bir tarihi yapıdır. Çanakkale Ucuz Bilet kampanyalarımızdan yararlanarak güzellikleri yakından göreceksiniz.

Gezilecek Yerler

Çanakkale kaplıca keyfi için muhteşemdir. Bozcaada da güzel üzüm bağları görebilirsiniz. Gökçeada tarihi ve doğal güzelliklere sizlere tarihin keyfini yaşatacaktır. Güzelyalı rüzgâr sörfü için idealdir. Sardalye balığı ve peynir helvası meşhurdur. Çanakkale En Ucuz Bilet Fiyatları ile sizler güzel bir tatil yöresini keşfedeceksiniz. Çanakçılık bol miktarda yapıldığı içi adını buradan almıştır. Önemli tarihi yerleri ise; Kilitbahir Kalesi, Çanakkale Şehitler Anıtı, Nara Kalesi Seddülbahir Kalesi, Süleymân Paşa Câmii, Babakale, Bigalı Kalesi, Çimenlik Kalesi, Gelibolu Kalesi, Babakale, Fâtih Câmii, Bozcaada Kalesi, Sefer Şah Câmii, Süleymân Paşa Câmii, Azebler Namazgâhı, Ulu Câmi, Atikhisar bulunur.

Ulaşım

Çanakkale yöresel yemekleri ve alışveriş merkezleri ile sizleri büyüleyecektir. İstanbuldan Tem otoyolu ile rahat bir şekilde ulaşım sağlanır. Feribotla gidiş bulunur. Çanakkale havalimanı şehre 5 km uzaklıktadır. Yakın havalimanları ise; Edremit/Körfez havaalanı (81km),Alexandroupolis Dimokritos havaalanı (88km),Limni havaalanı (100km),Mytilene havaalanı (121km),Moma (Rusya) havaalanı (143km) rahat bir şekilde havaalanları ile yolculuk yaparsınız.

İnternet dünyasından biletlerinizi erkenden ayırabilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ucuz Bilet sitemizde sizlere avantajlı kampanyalarla biletler sunulur. Çanakkale gibi eşsiz doğası ve güzellikleri olan kenti, bütçenize uygun olarak ziyaret etme ayrıcalığı yaşayın. Sizler doğa ve güzellikleri sunacak oteller şehre yakındır. Güzel bir tatil yöresi ve keşfedilmemiş güzellikleri ile Çanakkale sizlere güzel tatil olanakları sunacaktır. Sevdiklerinizle güzel bir tatil yapmak istiyorsanız, sitemizde uygun bilet kampanyalarını takip etmelisiniz.

İstanbul – Çanakkale Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti