• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

İstanbul – Bursa

Marmara Bölgesi içerisinde yer alır. Bölgenin önemli tarihi ve turistik kentidir. Sanayisi gelişmiş ve şehrin birçok gezilecek mekânı vardır. Bursa’nın her bir köşesi cennettir. Gezilecek yerler açısından büyük imkânlarınız vardır. Ulucami, Emirsultan, türbeler, Yeşil türbe Bursa’nın can damarlarıdır. Çekirge semti birçok eski filme konu olmuş güzellikleri taşır. Büyük Botanik parkı içerisinde binlerce doğal yaşam alanı […]

chios ucuz bilet

Marmara Bölgesi içerisinde yer alır. Bölgenin önemli tarihi ve turistik kentidir. Sanayisi gelişmiş ve şehrin birçok gezilecek mekânı vardır. Bursa’nın her bir köşesi cennettir.

Gezilecek yerler açısından büyük imkânlarınız vardır. Ulucami, Emirsultan, türbeler, Yeşil türbe Bursa’nın can damarlarıdır. Çekirge semti birçok eski filme konu olmuş güzellikleri taşır. Büyük Botanik parkı içerisinde binlerce doğal yaşam alanı görebilirsiniz. Sahil beldeleri ise Mudanya, Gemlik, İznik’tir. Uludağ kayak ve gezi alanlarında Türkiye’nin önde gelen merkezlerindendir. Bursa uçak bileti ile eşsiz bir şehri ziyaret etmenin güzelliğini yaşayacaksınız.

Bursa gezilecek yerleri çok olan güzel bir tarihi şehirdir. Kapalı çarşısı meşhurdur. İstediğiniz hediyelik eşyayı bulabilirsiniz. Bursa özel bıçak işlemeciliğinde önemli yere sahiptir. Havlusu, şeftali ve kestanesi ile ziyaretçilerin beğenisini çeker. Bursa ucuz uçak bileti ile bu güzel şehri tanıma fırsatı elde edeceksiniz. Yeşilliğin bol olduğu güzel bir cennet misalidir. Ulaşımı rahat ve şehir düzeni planlıdır. Altıparmak ve Heykel, Setbaşı önemli caddeleridir. Yol boyunca tüm alışveriş merkezlerini bulabilirsiniz.

Trilye Bursa’nın keyif verici mekânlarındandır. Deniz keyfini güzel yaşayacağınız sahil yeridir. Gezi yaparken Tophane bölümünü gezmeyi unutmayın. Bursa en ucuz uçak bileti alarak eşsiz manzaraya sahip şehri bütçenize uygun olarak gezebilirsiniz. Bursa’yı gezerken tarihin eşsizliğini hissedeceksiniz. Osmanlı Dönemi esintilerini şehrin her yerinde görebilirsiniz. Sitemiz aracılığı ile en uygun bilet fiyatları önceden alabilirsiniz. Erken rezervasyonu kampanyaları sık yapılır. Sizler istediğiniz yere ekonomik şekilde gitme güzelliği yaşarsınız. Bursa ulaşım açısından rahattır. Otobüs seferleri ya da deniz seferleri ile Bursa şehrine varılır. Deniz seferi ile önce Mudanya ve daha sonra şehir merkezine gidersiniz. Havaalanı ise Yenişehir havalimanıdır. Şehre 10 km uzaklıktadır. Tarihi kaplıcaları ve doğal güzellikleri ile Bursa gezicilerin merak ettiği iller arasında yerini alır. Sahil beldelerine yakın olması deniz ve doğayı sizlere getirir. Bursa’nın Uludağ keyfini yaparken hem kayak sporunu yakından görecek hem de dağ eteklerinde mangal keyfinin tadına varacaksınız. Eşsiz manzarası olan kente bütçenize uygun biletlerle gidebilirsiniz. Sevdiklerinizle güzel bir tatil için iyi fırsattır.

İstanbul – Bursa Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti