• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Burdur

Akdeniz ilinin güzel şehri olan turistik bir ilidir. Önemli bir tarihi kenttir. Gezilecek yerlerinin çok olması büyük bir beğeni alır. Burdur En Ucuz Bilet Fiyatları ile erken rezervasyonu yaptırarak sizler eşsiz bir doğaya yolculuk yapacaksınız. Önemli merkez pazarında bulunan saat kulesi meşhurdur. Alışveriş yerlerini rahatlıkla bulabileceğiniz meydan üzerindedir. Dengere cami ve Dörtayak Türbesi gezilecek tarihi […]

Burdur Ucuz Bilet

Akdeniz ilinin güzel şehri olan turistik bir ilidir. Önemli bir tarihi kenttir. Gezilecek yerlerinin çok olması büyük bir beğeni alır. Burdur En Ucuz Bilet Fiyatları ile erken rezervasyonu yaptırarak sizler eşsiz bir doğaya yolculuk yapacaksınız.

Önemli merkez pazarında bulunan saat kulesi meşhurdur. Alışveriş yerlerini rahatlıkla bulabileceğiniz meydan üzerindedir. Dengere cami ve Dörtayak Türbesi gezilecek tarihi binalarıdır. Burdur kervansarayları ile ünlü bir kenttir. İncir Kervansarayı ve Susuz Kervansarayı en meşhurları arasında yerini alır. Burdur kendine has doğal özellikleri ile her zaman büyük bir gezi merkezidir.

Gezilecek Yerler

Burdur Sia Antik kenti yörenin havasını büyüleyen bir tarihi özelliktedir. Eski bulgulardan anlaşıldığı üzere Burdur yaşam alanı çok eski tarihlere yansır. Burdur gölleri şifa dağıtır. Cilt hastalıklarına iyi gelen suları ile birçok tedavi sağlanır. En güzel özelliği ise yaz ayında bile kar görmenizdir. Salda kıyılarında ise deve ile gezmeniz mümkündür. Burdur en ucuz bilet ile sizler bu eşsiz manzaraları yakından göreceksiniz. Salda gölünde büyük bir keyif alacağınızı tahmin ediyoruz. Agalassos Antik Kenti merkezi, İnsuyu Mağarası, Burdur Gölü diğer önemli gezi yerleridir.

Burdur’un kendine özgü yemekleri ayrı bir lezzet verir. Burdur şişi, Burdur özel ceviz ezmesi sizlere eşsiz Burdur mutfağından örneklerdir. Burdur Ucuz Bilet ile doğa harikası bu kente ekonomik gitme ayrıcalığı elde edeceksiniz.

Ulaşım

Burdur yöresine ulaşım kolaydır. Burdur yöresinin eşsiz mekânlarında sevdiklerinizle bütçenize uygun şekilde ayrıcalıklı bir tatil yapacaksınız. Size özel kampanyaları sitemizi düzenli ziyaret ederek görebilir, Ucuz Bilet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sagalassos Burdur’un 7 km uzaklığında antik bir tiyatrodur. Gezip görülecek yerler arasına girer. İnsuyu Mağarası bölgeye büyük bir turist çeker. Konaklama yerleri de bulunur. Bu güzel Burdur kentinde sevdiklerinizle güzel bir tatil geçireceksiniz. Tatil sevenler için ideal bir gezi planıdır. Güzel ve hesaplı tatil olanağı yaşamak istiyorsanız, sizlere her konuda yardımcı olacak turizm acentemizden yardım almalısınız. Sevdiklerinizle doğa ve göllerin güzelliği ile dolu Burdur tatil yöresinde güzel bir tatil planı yapmanın keyfini şimdiden yaşamalısınız.

İstanbul – Burdur Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti