• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

İstanbul – Bolu

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alır. Bolu özellikle Abant, Kartalkaya ve Yedigöller’in bulunduğu harika mekânlardandır. Popüler tatil mekânlarından olarak geçer. Yedigöller temiz havayı isteyen ziyaretçilere uygundur. Yürüyüş, doğa fotoğrafçılığı ve kamp gibi tüm hobilerinizi yapabilirsiniz. Abant Gölü ile doğa keşfine devam edeceksiniz. Kartalkaya Kayak merkezinde özellikle kayak sporu yapılır. Eşsiz güzelliklere sahip bir diğer göl ise […]

bolu en ucuz bilet

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alır. Bolu özellikle Abant, Kartalkaya ve Yedigöller’in bulunduğu harika mekânlardandır. Popüler tatil mekânlarından olarak geçer. Yedigöller temiz havayı isteyen ziyaretçilere uygundur.

Yürüyüş, doğa fotoğrafçılığı ve kamp gibi tüm hobilerinizi yapabilirsiniz. Abant Gölü ile doğa keşfine devam edeceksiniz. Kartalkaya Kayak merkezinde özellikle kayak sporu yapılır. Eşsiz güzelliklere sahip bir diğer göl ise Gölcük Milli Parkıdır. Bolu camileri ve müzeleri ile ziyaretçilerin büyük beğenisini kazanmıştır. Bolu uçak bileti alarak eşsiz doğa manzaralarını görmenin güzelliğini yaşayacaksınız. Bolu’nun keyfine varmak için kendinize zaman ayırın ve bütçenize uygun bilet fiyatları ile yolculuğa hazırlanın.

Gezilecek Yerler

Tarihi yerleri ile büyük ilgi odağı haline gelen Bolu’da fotoğraflayacağınız karelere rastlayacağınız eşsiz güzelliklere tanık olacaksınız. Gerede, kentsel sit alanıdır. Türk evleri zenginliği yönünden beğeni kazanmıştır. Zafer Kulesi, Göynük gezilecek yerler arasındadır. Akkayalar Travertenleri yöreye özgüdür. Bolu özellikle yaban avı konusunda birinci sıradadır. Bolu ucuz uçak bileti alarak güzellikleri sizler de keşfetmelisiniz. Bolu kaplıcaları ile meşhurdur. Karacasu bölümünde kaplıcaları sıralanmıştır. Bolu’nun kendine özel yerleri ve Eski Türk evleri ile sizlere büyülü bir tatili sunacaktır. Bolu merkezinde alışveriş yapacağınız birçok alışveriş merkezi sıralanmıştır. Hediyelik eşya alabileceğiniz ve yörenin simgelerini bulabilirsiniz.

Bolu hamam kültürü ile ziyaretçilerini büyüler. Bölgede birçok hamam bulunur. Bolu koruma alanında olan bölümler gezilmeye değerdir. Bunlar; Yedigöller Milli Parkı, Bolu Fındığı Tabiatı Koruma Alanı, Bolu Kökez Tabiatı Koruma Alanı, Abant Gölü Tabiat Parkı, Bolu Sülüklügöl Tabiatı Koruma Alanı ile sizler eşsiz doğa harikalarını keşfedeceksiniz. Bolu en ucuz uçak biletleri ile harika bir tatil gezisini kampanyalı olarak gezeceksiniz. Değişik bir arazi şekli ve sessiz doğası ile sizlere güzelliklerini sunacak harika bir mekândır. Piknik alanları ve yaylaları doğa tutkunları için idealdir. Göllerin bol olması yörenin yeşilliğini artırmıştır. Sizlere özel kampanyalı fiyatları en ucuz bilet sitesi aracılığı ile kısa sürede öğrenirsiniz. İndirimli fiyatlarla tatil keyfi yapmak istiyorsanız sitemizi düzenli ziyaret edin. Bolu’ya uçakla gitmek için en yakın Ankara Esenboğa ve İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarını kullanmalısınız. Otobüs seferleri ise günün her saati bulunur.

İstanbul – Bolu Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti