• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

İstanbul – Bitlis

Doğu Anadolu illerinden biridir. Doğa harikası olan kent Nemrut Dağı ve kraterlerinin varlığı ile ünlüdür. Bitlis Kalesi, Kümbetleri ile Bilecik havası farklıdır. Şerefiye camisi Bilecik yöresinde görülmesi gerekli tarihi yapıtlardır. İklim ve Hava Şartları Narlıdere köprüsü yörenin doğal güzelliklerini ayağınıza getirir. Bitlis yöresi etkinlikleri ile meşhurdur. Avcılık merakınız varsa yöre sizlere uygundur. Doğa yürüyüşleri için […]

bitlis en ucuz bilet

Doğu Anadolu illerinden biridir. Doğa harikası olan kent Nemrut Dağı ve kraterlerinin varlığı ile ünlüdür. Bitlis Kalesi, Kümbetleri ile Bilecik havası farklıdır. Şerefiye camisi Bilecik yöresinde görülmesi gerekli tarihi yapıtlardır.

İklim ve Hava Şartları

Narlıdere köprüsü yörenin doğal güzelliklerini ayağınıza getirir. Bitlis yöresi etkinlikleri ile meşhurdur. Avcılık merakınız varsa yöre sizlere uygundur. Doğa yürüyüşleri için Trekking sporları meşhurdur. Süphan ve Nemrut Dağları bu sporlar için uygundur. Kış aylarına özel spor Kayak merkezleri Bitlis yöresinde bol miktarda bulunur. Yaz ayları ise Van Gölü sayesinde plaj özelliği sergiler. Van Gölü’nün sodalı suları birer şifa kaynağıdır. Şerifbey tepesi ile Bitlis’in keyfine varacaksınız.

Gezilecek Yerler

Ahlat Kümbetleri, 14 kümbeti içine alan geniş bir alana yayılmıştır. Bitlis kuş gözlemleri ile ünlüdür. Nemrut gölü kuş gözlem alanı ve Sodalı göl ile Van Gölü kış alanları yöreye ayrı bir hava katar. Anadolu’nun El-Aman Hanı ise cami ve dükkânları ile büyük bir canlılık katar. Bitlis uçak bileti ile tarihi ve doğal harikaların olduğu yöreyi göreceksiniz.

Bitlis en ucuz bilet ile güzellikleri yakından keşfedeceksiniz. Bitlis’in efsane düğün şenliklerine denk gelirseniz bol bol resim çekebilirsiniz. Bitlis ziyaretinizi tamamladığınız zaman sevdiklerinize Adilcevaz cevizi, küp peyniri, kök boyalı dokuma kilimleri ve Mutki balı alabilirsiniz.

Ulaşım

Bitlis iline gitmek için birçok seçeneğiniz bulunur. Karayolu ile gidebilir ya da demiryolu ile Bitlis ziyaretlerinizi yapabilirsiniz. Hava yolu ile en yakın Van ve Muş illerinde olan havalimanları ile bu yöreye gelebilirsiniz. Bitlis en ucuz uçak biletleri farkını yaşamalısınız. Online olarak internetten biletlerinizi önceden kampanyalı şekilde alabilirsiniz. Bütçenize uygun tatil olanaklarını keşfedeceksiniz. En ucuz bilet fiyatları ile sizler kendinize en uygun kampanyalı biletleri alabilirsiniz.
Bitlis gezilecek ve resimleri çekilip gösterilecek güzellikte yerlerdendir. Doğunun güzelliklerini bütçenize uygun olarak gezeceksiniz. Bitlis özel şehirlerden olduğu için kendinize uygun kalacak yerler merkezdedir. Şehri gezmek kolaydır. Güzellikleri yakından keşfedeceğiniz ve doğal güzelliklerini tanıyacağınız Bitlis yöresi keyifle tatil yapılacak alanlardandır. Van Gölü size plaj keyfinin en muhteşemini yaşatacaktır. Tatil planı yaparken Bitlis’i kesinlikle görmeyi düşünün.

İstanbul – Chios Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti