Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

İstanbul – Bingöl

Süre :
Mesafe:

bingöl uygun bilet

Doğu Anadolu bölgesinde yer alır. Bingöl özellikle kaleleri ve kayak merkezleri ile dikkat çeker.Yüzen Ada ise görülmeye değerdir. Ada gölün üzerinde bulunur.

Yöreye özgü avcılık da yaygındır. Dut pekmezi ve bal Bitlis’e özgüdür. Tarihi eskilere dayandığı için gezilecek tarihi mekânları bulunur. Kös kaplıcası yöre halkının ve gelen ziyaretçilerin ilgi odağıdır. Bingöl kayak alanı bakımından zengindir. Palandöken Kayak Merkezi ve Kartepe Kayak Merkezi sporun yoğun olarak yapıldığı yerlerdendir. Kartalkaya merkezi ve Erciyes Kayak Merkezi de tercih edeceğiniz yerler arasında olmalıdır. Bingöl uçak bileti ile sizler güzellikleri keşfedeceksiniz.

Bingöl Kral Kızı Kalesi, Kığı Kalesi ile gezip görülecek yerlerini sizlere sunar. Bingöl güneşin doğuşu için en güzel mekânlardandır. Karlıova ilçesinden bu olayı izlerken büyüleneceksiniz. Bingöl ucuz bilet kampanyalı fiyatlarını internetten görebilir, eşsiz güzellikteki yöreyi yakından keşfedebilirsiniz. Yüzen Ada ise gerçekten görülmeye değer bir güzellikler sunar. Göl üzerinde bulunan ada hareket etmektedir. Kayak evleri ziyaretçiler için kalınacak yerlerdendir. Bingöl içmeceleri ise çoğu romatizmalı hastalıkların tedavisinde yararlı etkileri olduğu ortaya çıkan ve tavsiye edilen yerlerden biridir. Bingöl de tarım ve hayvancılık yaygındır. Gölleri ile meşhurdur. Gölleri fazla olduğu için Bingöl adı verildi. Halı ve kilimleri meşhur olup sevdiklerinize güzel hediyeler alabilirsiniz. Ağaç işçiliği geliştiği için güzel süsme sanatı oymacılık hediyelerinden alabilirsiniz. Yün dokuması ile sizler güzellikleri keşfedeceksiniz.

Bingöl havalimanı şehre 20 km uzaklıktadır. Ulaşım rahatlığı sağlayacağınız otobüs seferlerini de tercih edebilirsiniz. Bingöl en ucuz uçak bileti ile sizler güzel kente avantajlı şekilde gitme ayrıcalığı elde edeceksiniz. En ucuz bilet fiyatları sitesi sizlere yöreyi tanıtırken bütçenize uygun konaklama seçeneklerini sizlere sunar. Uçak ile kampanyalı şekilde gidebilir ve yörenin güzelliklerini gezerken bütçeniz zarar görmez. Ovaları ve gölleri ile sizleri büyüleyecek olan Bingöl yöresi doğa tutkunları için harika bir gezi alanıdır. Yaz ve kış aylarına özel güzellikleri keşfedeceğiniz güzel Bingöl yöresinde sizler ve sevdikleriniz için birçok gezi alanları bulunur. Bingöl’ün güzelliklerini yakından ve bütçenize uygun keşfetmek isterseniz sitemizi ziyaret etmelisiniz.

İstanbul – Bingöl Uçuş Haritası

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz