• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Bartın

Karadeniz Bölgesi eşsiz güzellikleri ile Bartın ilinde sizlere özel güzellikleri sağlar. Bartın Ucuz Bilet alarak tarihin içerisinde güzel bir tatil yaşayacaksınız. Muhteşem doğasını keşfederken şehri tanıyacaksınız. Ormanlar ve yaylaları yeşilin ve mavinin güzelliklerini sağlar. Ardıç Yaylası, Gezen Yaylası, Uluyayla, Küre Dağları Milli Parkı, Ulukaya Şelalesi, Göldere Şelalesi özellikle doğaseverlerin ilgisini çeker. İnkumu Plajı, Amasra Plajı, […]

Bartın Ucuz Bilet

Karadeniz Bölgesi eşsiz güzellikleri ile Bartın ilinde sizlere özel güzellikleri sağlar. Bartın Ucuz Bilet alarak tarihin içerisinde güzel bir tatil yaşayacaksınız. Muhteşem doğasını keşfederken şehri tanıyacaksınız.

Ormanlar ve yaylaları yeşilin ve mavinin güzelliklerini sağlar. Ardıç Yaylası, Gezen Yaylası, Uluyayla, Küre Dağları Milli Parkı, Ulukaya Şelalesi, Göldere Şelalesi özellikle doğaseverlerin ilgisini çeker. İnkumu Plajı, Amasra Plajı, Kapısuyu Plajı, Güzelcehisar özellikle sahil sevenlerin ilgi odağıdır. Su sporları yapmanıza elverişli birçok güzelliği barındırır. Kuşkayası Yol Anıtı, Amasra Cenova şatosu farklı esintileri sizlere getirecektir.

Gezilecek Yerler

Milli parkları, denizi, ormanları ve şelaleleri, Bartın iline ayrı bir renk katar. En Ucuz Bilet ile sizler harika şehri keşfedeceksiniz. Köklü tarihi her zaman merak uyandırdı. Ahşap evleri, dar sokakları gezerken sizleri büyüleyecektir. Bakire kent size doğa ile beraber yaşayacağınız güzelliği sunar. Amasra Hamamı, Dervişoğlu Hanı, Şehir Hamamı, Taşhan, Tekkeönü Kalesi özellikle ilgi çeker.

Aya Nikolas Kilisesi, İçkale Mescidi, Ebu Derda Türbesi, Halilbey Camii, Şadırvan Camii, İbrahimpaşa Camii, Küçüktepe cami bilinen yerleridir. Gezen yaylası, Ardıç yaylasında güzel bir piknik yapabilirsiniz. Antik Tiyatro, Roma Dönemi Kalıntıları, Akopal özellikle tarihi size getirecektir. Amasra Küçüktepe Martyriumu, Hisarkale Mahzeni, Gürcüoluk Mağarası görülmesi gerekli yerleridir. Doğa yürüyüşleri ve avcılık yaygındır. Su altı dalış merkezleri ve su sporlarını yapabilirsiniz. Bartın Çilek Festivali Kültür önemli etkinliğidir. Güzelcehisar Lav Sütunları, Amasra Tavşan Adası, Güzelcehisar Koyu, Direkli Kaya, Kuş Kayası Yol Anıtı, Amasra Feneri, Amasra Galla Pazarı, Amasra Çekiciler Çarşısı önemli gezilecek yerleridir.

Ulaşım

Bartın ili gezilecek yerlere ev sahipliği yapar. Bartın En Ucuz bilet alarak sizler de tarihi keşfedeceksiniz. En yakın havaalanı 38 kilometre uzaklıkta yer alan Zonguldak Saltukova’dır. Karayolu ve deniz yolu ile ulaşım sağlanır. Amasra Delikli Şili, Amasra Kaymakamlık Evi, Amasra Kemere Köprüsü, Amasra Küçük Kilise güzellikleri sağlayan önemli yerleridir. Amasra Edhem Ağa Konağı özellikle sizlere yaşantı hakkında bilgi verecektir. Amasra Kuşkayası Yol Anıtı turistlerin ilgisini çeker. Ulaşım özellikle karayolu ile sağlanır. Bartın ilinin güzelliklerini sizler de keşfetmek istiyorsanız özellikle erken bilet alarak şehri tanıma fırsatı yakalamalısınız. Harika doğası ve eşsiz güzelliği ile sizlere tüm güzellikleri sunacaktır. Şehir özellikle eski tarihi yapısı ile de dikkat çeker. Güzel kenti sizler erken bilet alarak kampanyalı olarak gezeceksiniz. Şehrin birbirinden ilginç tarihi mekânları sizleri büyüleyecektir. Güzel kentin serin suları ve kumsalları da yaz tatili için seçilesi uygun şehirdir. Yaz ve kış aylarında şehirde rahatça gezilecek yerler bulacaksınız. Farklı kültürlere ev sahipliği yapmış il sizlerin dikkatini çekecektir. Güzellikleri yaşamak için fırsatlardan yararlanmalısınız. Bartın ilinin güzel doğası sizleri büyüleyecek güzellikleri sunar. Tatil sevenlerin mutlaka listesine eklemesi gereken bir ildir.

İstanbul – Bartın Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti