• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

İstanbul – Balıkesir

Marmara Bölgesinde yer alan ve hem Marmara hem Ege’de toprakları olan şirin bir ildir. Balıkesir ülkemizin en popüler sahil beldelerine de ev sahipliği yapar. Cunda, Altınoluk ve Avşa Adası güzel cennet mekânlardır. Yaz aylarında turist akınına uğrar. Güneşin ve sahilin tadını çıkarmak isteyenler için sahiller çok uygundur. Kaz Dağları ile doğa yürüyüşü yapar ve güzelliklerin […]

balıkesir ucuz bilet

Marmara Bölgesinde yer alan ve hem Marmara hem Ege’de toprakları olan şirin bir ildir. Balıkesir ülkemizin en popüler sahil beldelerine de ev sahipliği yapar. Cunda, Altınoluk ve Avşa Adası güzel cennet mekânlardır.

Yaz aylarında turist akınına uğrar. Güneşin ve sahilin tadını çıkarmak isteyenler için sahiller çok uygundur. Kaz Dağları ile doğa yürüyüşü yapar ve güzelliklerin keyfine bakarsınız. Balıkesir ucuz bilet alarak doğa ve denizin bütünleştiği bu güzel şehri yakından görebilirsiniz. Edremit ve Gönen kaplıcaları ise şifa dağıtır.

Gezilecek Yerler

Balıkesir kolonya ve höşmerimi ile meşhurdur. Sevdiklerinize yöresel tatları tattırabilirsiniz. Balıkesir güzel doğası ve sahilleri ile kalınacak yerler bakımından da zengindir. Balıkesir ucuz uçak bileti ile keyifli ve bütçenize uygun bir tatil yapacaksınız. Balıkesir güzel ve turistik şehri ile sizlere güzellikleri sunacaktır. Camileri, manastırları, antik kentleri ile sizlere tarihin kapısını açar. Balıkesir ve doğası insanlara huzur veren yerleri ile sizleri büyüleyecektir.

Güzel tatil olanakları düşünenler kendilerine önceden rezervasyon ile hesaplarına uygun yerler ayırtabilirler. Balıkesir etkinlikleri ile yaz ve kış ayı gelen ziyaretçilerine güzel zamanlar geçirtir. Yöreyi gezerken elinizden fotoğraf makinesini düşürmemelisiniz. Güzellikleri sevdiklerinizle keşfedeceğiniz bir yaz ayı programı yaptıysanız biletlerinizi bütçenize uygun alarak keyifli bir tatil yapmalısınız. Balıkesir ve bölümleri gezilecek birçok yeri barındırır.

Balıkesir güzellikleri ile çok eskilerden beri turistik gezi rehberlerinde ilk sıralarda gösterilir. Balıkesir en ucuz uçak bileti alarak doğal ve denizle iç içe bu şehri yakından görme fırsatı elde edeceksiniz. Antik çağı günümüze taşıyan görsellikleri ve eşsiz mekânları sizleri büyüleyecektir.

Ulaşım

Balıkesir Edremit ilçesinde bulunan Balıkesir Koca Seyit Edremit Havalimanı ile büyüleyici kente rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Merkeze ve sahil kenarlarına yakın otel ve pansiyonları ile size hesaplı tatil olanakları sağlanacaktır. Turizm şirketimiz her konuda sizlere yardımcı olur.En uygun bilet fiyatları ile sizler biletlerinizi önceden ayırtarak birçok kampanyadan yararlanma fırsatı elde edeceksiniz. Tarihi ve turistik şehirlerin güzelliklerini bütçenize uygun olarak gezme fırsatını şirketimiz sizlere sunar. Sevdiklerinizle beraber güzel bir tatil yapmak istiyorsanız bütçenize uygun tatil kampanyalarını kaçırmayın.

İstanbul – Balıkesir Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti