Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

İstanbul – Artvin

Süre :
Mesafe:

artvin uygun bilet

Artvin, Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan doğal manzaraları bol bir ilimizdir. İklim çeşitliliği diğer yörelere göre çeşitlilik gösterir. Yeşilin bütün tonlarını bu ilimizde görebilirsiniz. Simgesi boğadır. Millî parklarıyla ünlü bir şehrimizdir.

Gezilecek Yerler

Şavşat ilçesinde bulunan Karagöl Sahara Millî Parkı içinde yer alan Şavşat-Karagöl ve Borçka-Karagöl eşsiz güzellikleri barındırır. Efeler-Gorgit tabiatı koruma altına alınmıştır. Camili yöresi ise Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü tarafından Biyosfer Rezerv alanı olarak belirlenen Türkiye’deki tek bölge olarak bilinir. Artvin uçak bileti alarak sizler bu güzellikleri yakından keşfedeceksiniz.

Köklü bir kültüre sahip olan Artvin, yöresel özellikleri ile büyük beğeni toplar. Dağları, yaylaları ile doğa tutkunları için görülmesi gerekli bir cennettir. Krater gölleri yeryüzü şekillerinden dolayı yaygın olarak bulunur. Milli Parkları ile Türkiye’de ünlüdür. Bunlar içerisinde en önemlileri; Karagöl Sahara Milli Parkı, Camili Gorgit Tabiatı Koruma Alanı ile Çamburnu Tabiat Koruma Alanı olarak bilinir. Yayla kenti olan Artvinde birçok büyüklü küçüklü yaylalar bulunur. En önemlileri; Beyazsu Yaylası, Bilbilan Yaylası, Papart Vadisi, Hatila Vadisi, Arsiyan Yaylası, Kafkasör Yaylası gezilecek yerler arasındadır. Artvin ucuz uçak bileti alarak doğa harikası yerleri ekonomik görme ayrıcalığı elde edeceksiniz.

Ulaşım

Artvin en önemli plajı Hopa’da bulunur. Kemalpaşa Plajı ve Arhavi Plajı ünlü plajlarıdır. Opiza Manastırı, Tibeti Kilisesi, İbrikli Kilisesi, Yeni Rabat Kilisesi sizlere tarihi sunacaktır. Artvin’e gidilmişken kalelerini görmeden olmaz.  Şavşat Kalesi, Satlel Kalesi, Ferhatlı Kalesi, Ardanuç Kalesi, Gevhernik Kalesi, Artvin Kalesi ile tarihini yakından tanıyacaksınız. Artvin en ucuz uçak bileti ile sizler eşsiz doğa ve kültürel alanları bütçenize uygun olarak ziyaret etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Artvin’e otobüs ve uçakla gidebilirsiniz. Uçakla giderseniz en yakın havaalanları: Kars 202 km, Erzurum 226 km ve Trabzon 234 km uzaklıkları ile Artvin şehir merkezine servisleri bulunur. Doğanın eşsiz manzaraları ile güzel ve keyifli bir tatil yapmak isteyenler için Artvin en uygun seçimdir. Temiz havası ve yerel yemekleri ile sizleri büyüleyecektir. Artvin merkezde otel ve pansiyonlar bulunur. Sizler kısa sürede kendinize kalacak yer edinirsiniz. ucuz bilet ile sitemizden kendinize online yolu ile kampanyalı biletinizi ayırtabilir ve bu güzellikleri yakından görebilirsiniz.

İstanbul – Artvin Uçuş Haritası

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz