• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Amasya

Amasya, Karadeniz Bölgesinin şirin kentlerinden biridir. Masmavi doğası ve eşsiz yerleri ile kendine özgü kültürü barındırır. Karadeniz iklimi dolayısı ile yağış alır ve yeşil tabiatı ile herkesi büyüler. Meşhur Amasya elmasının yetiştirildiği alandır. Amasya uçak bileti alarak doğanın güzelliklerini yakından keşfedebilirsiniz. Yeşilırmak Vadisi ile bütünleşen Amasya tabiatı ve güzellikleri içinde barındıran bir mekana sahiptir. Şehzade […]

Amasya Ucuz Bilet

Amasya, Karadeniz Bölgesinin şirin kentlerinden biridir. Masmavi doğası ve eşsiz yerleri ile kendine özgü kültürü barındırır. Karadeniz iklimi dolayısı ile yağış alır ve yeşil tabiatı ile herkesi büyüler.

Meşhur Amasya elmasının yetiştirildiği alandır. Amasya uçak bileti alarak doğanın güzelliklerini yakından keşfedebilirsiniz. Yeşilırmak Vadisi ile bütünleşen Amasya tabiatı ve güzellikleri içinde barındıran bir mekana sahiptir. Şehzade ili olması nedeniyle tarihte önemi büyüktür.

Gezilecek Yerler

Gezginler tarafından büyük merak konusu olan Amasya ili doğasıyla heerkesi büyülemektedir. Zengin tarihi kültürüyle sizlere çok eskilere götürecektir. Cami ve medreseler ilde büyük bir önem taşır. Amasya Kalesi görülmeye değer yapılar arasında gösterilir. Kral Kaya Mezarları önemli tarihi yerlerdendir. Amasya doğal yapısı ile gölleri barındırır. Yedi Kuğular Kuş Cenneti, Borabey Gölü ziyaret edilmesi gereken yerlerdendir. Amasya tarihe beşiklik etmiş bir il olduğu için şehirde gezebileceğiniz birçok müzeye rastlarsınız. Mağara ve köprüleri ise bölgeye ayrı bir hava katar. Amasya Ucuz Bilet sizleri bütçenize uyacak şekilde doğal mekan olan yerlere götürecektir. Amasya yöresi etkinlikleri ve doğa sporları ile turistlerin akın ettiği bir ildir. Zamanı güzel değerlendirmek ve Türkiye’nin cennet yerlerini gezmek istiyorsanız Amasya tarihi ve doğası ile sizlere uygundur. Kalacağınız yerlerin çok olması ve gezilecek yerlerin herkese hitap etmesi Amasya’yı turistik bir mekan haline getirmiştir.

Ulaşım

Amasya tatil için iyi bir seçenektir. Yayla şenlikleri her yıl düzenlenir. Kafkas festivali görülmeye değerdir. Amasya En Ucuz Bilet ile online olarak biletlerinizi indirimli olarak alabilirsiniz. Biletlerin kampanyalarından yararlanmak isteyenler erken rezervasyon yaptırmalıdırlar. Dağ eteklerinde yer alan butik otellerle tatilin keyfine varacaksınız. Termal su tesisleri otel ve pansiyonlarda bulunur. Amasya Yalıboyu evlerinde Yeşilırmak vadisinin güzelliğini yakından göreceksiniz. Amasya Merzifon hava üssü iç hatlar için kullanılır. Sitemiz sizler için keyif veren tatil programlarını hesaplı şekilde yapmanız için hazırlanmıştır. Bütçenize uygun uçuş tariflerini Ucuz Bilet Sitesi üzerinden kendiniz detayı ile inceleyebilirsiniz. Tatil yaparken bütçenize göre hareket etmeniz en iyi yöntemdir. Gideceğiniz yeri gezmek sizlere büyük keyif verir.

İstanbul – Adana Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti