Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

İstanbul – Alanya

Süre :
Mesafe:

alanya uygun bilet

Alanya, Akdeniz Bölgesinde yer alan Antalya iline bağlı hoş bir turizm ilçesidir. Türkiye güney sahillerinde yer alır. Küçük bir yarımada özelliğine sahip hoş bir havası vardır.

Akdeniz iklimi bölgeye hâkimdir. Turizm şehrin ekonomisinde büyük yer kapladığı için yöre halkı turistlere karşı çok iyidir. Alanya uçak bileti ile sizler bu eşsiz doğa harikası turistik yeri yakından göreceksiniz. Alanya, Antalya yöresinin gezilecek mekânlarını bol olduğu güzel yörelerimizdendir. Güzelliğin doğa ile bütünleştiği cennet yerlerden biri sizleri bekliyor.

Gezilecek Yerler

Alanya denilince akla Alanya Kalesi gelir. Merkezde yer alan bu kaleyi mutlaka gezmelisiniz. Alara Kalesi diğer eşsiz kalelerindendir. Sinek Kalesi, Kızıl Kule ile Alanya gezilecek yerleri güzelleşiyor. Tarihi sevenler Alanya Müzesini gezmelerini tavsiye ederiz. Alanya bölümünde birçok Antik Kent bulunur. Sapadere Kanyonu, doğal manzaraları ile turistleri mest ediyor. Alanya ucuz uçak bileti ile sizler bu güzel tarihi ve doğal güzellikleri keşfedeceksiniz. Alanya özellikle plajları ile meşhurdur. Mavi Bayraklı Kleopatra Plajı ve dünyaca ünlü Damlataş Plajı güzellikleri arasında yerini alır. Alanya güzel ve gezi seçeneklerinin bolluğu ile turistler için değişik doğa harikalarını da sunar. Zeytin bahçeleri ve yayla gezileri içinde cazip bir yöredir.

Ulaşım

Alanya doğal özellikleri ile birlikte gece hayatının canlılığı ile bilinir. Merkeze ve plajlara yakın büyük ve küçük eğlence merkezlerini bulabilirsiniz. Deniz, kum, güneş Alanya için ayrı bir bütünlük sağlar. Alanya Limanı bölgesinde alışverişe uygun birçok mağaza bulabilirsiniz. Sevdiklerinize güzel hatıralar alabileceğiniz mekânların hepsi sıralanmıştır. Uygun hediyelik eşyaları Bit Pazarı bölümünde bulabilirsiniz. Alanya en ucuz uçak biletleri ile güzel bir tatil yöresinin keyfini yaşayacaksınız. Eğlencenin merkezine ucuz uçak bileti alarak bütçenize uygun olarak gitmek, tatili daha hesaplı hale getirmenizi sağlayacaktır. Gazipaşa havaalanı ile sizler istediğiniz gibi keyifli uçmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Biletlerinizi sitemiz takip ederek online yolu ile kampanyalı şekilde alabilirsiniz. Bütçenize uygun bilet fiyatları her gün kampanyalarımızla sizlere sunulur. Alanya tatil yöresi olduğu için bütçenize uygun birçok kalacak yer bulabilirsiniz.

İstanbul – Alanya Uçuş Haritası

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz