• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Portekiz

Avrupa Kıtasının en batısında İber Adası üzerinde yer alan Portekiz, Batısını çevreleyen Atlas Okyanusu ve muhteşem kumsalları ile özel bir coğrafi konuma sahip bir ülkedir. Türkiye’den havayolu ile 4.5 saatte süren keyifli bir yolculukla Portekiz uçak bileti satın alınarak başlamak mümkün.Güzel bir okyanus ülkesi olana Portekiz’in genelinde ılıman iklim hâkim olduğu için yılın hemen her […]

Portekiz uçak biletiAvrupa Kıtasının en batısında İber Adası üzerinde yer alan Portekiz, Batısını çevreleyen Atlas Okyanusu ve muhteşem kumsalları ile özel bir coğrafi konuma sahip bir ülkedir. Türkiye’den havayolu ile 4.5 saatte süren keyifli bir yolculukla Portekiz uçak bileti satın alınarak başlamak mümkün.Güzel bir okyanus ülkesi olana Portekiz’in genelinde ılıman iklim hâkim olduğu için yılın hemen her zamanı rahatlıkla seyahat yapılabilir. Farklı kültürlerin bağdaşık olarak bulunduğu Portekiz’de Roma öncesi İber ve Kelt kabileleri ile Eski Romalılar ve Cermen halklarından oluşan etnik gruplardan oluşmaktadır.

Gezilecek Yerler

Portekiz ucuz biletKöklü bir tarihin ve farklı etnik grupların etkisi ile zengin bir kültüre sahip Portekiz’de görülmeye değer birçok alan ve mekân bulunmaktadır. Portekiz’in önemli bir turizm merkezlerinden biri olan Madeira Adası, Kanarya Adaları’nın Kuzeyinde yer alan sürekli sıcak iklimi, doğası ve içecekleri ile tercih edilmektedir.Portekiz’de görülmesi gereken özel yerlerden biri de içi; fildişi, akik, porfir, lapis lazulli, altın ve gümüş gibi birçok pahalı malzeme kullanımı ile Roma’da tasarlanmış ve Papalar tarafından kutsanmış ve 1747 yılında Lizbon şehrine gönderilmiş olan muhteşem görsellikteki Sao Raque Kilisesi ve Müzesi’dir. Kısa süreli seyahatlerde tercih edilebilecek olan Portekiz uçak bileti alınarak eğlenceli ve kültürel bir gezi yapmak imkanı tanımakta.

Alışveriş ve Eğlence

Portekiz uçak bileti fiyatlarıNefis yemekleri, samimi insanları ve ilginç kültürü ile dikkat çeken Portekiz, özellikle yaz aylarında birçok özel festivale ev sahipliği yapmaktadır. Hemen her kasabanın kendine ait festivallerinde sokaklarda yapılan müzikli danslı eğlenceleri ile gecesi farklı gündüzü farklı eğlencelere sahne olmaktadır. Birçok butik mağazanın bulunduğu Portekiz’de yerel ürünleri tercih edenleri için meydanlara kurulan pazarlarda Portekiz kültürüne ait ürünler satın alınabilir.Denizin ve güneşin keyfini çıkartmak üzere harika kumsallarının yanı sıra sahip olduğu ortaçağ kültürüne ait alanları ve doğal güzellikleri ile Portekiz’ de her tarza ait eğlence kültürü bulmak mümkün olmaktadır. Portekiz halkının geleneksel müziği olan Fado, birçok alanda canlı olarak yapılmakla birlikte özellikle dünyaca ünlü Portekiz yemeklerinin tadına bakılması tavsiye edilmektedir.

Portekiz seyahati gerçekleştirmek isteyen yolcularımız için genel başlıklar ile bahsettik.Gitmek istediğiniz şehire aşağıdan ulaşabilir, bilet arama bölümünden seyahat tarihleriniz arasındaki uygun bilet fiyatlarını sorgulayabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti