Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

Monako

Süre :
Mesafe:

Monako uçak biletiMonako Avrupa kıtasının adeta merkezinde yer alan, yüz ölçümü bakımından Vatikan dan sonra en küçük bağımsız Avrupa devletidir. Monako’nun topraklarının tamamı Fransız toprakları ile çevrilidir. Ülke nüfus ve yüzölçümü bakımından dünyanın en yoğun bölgelerinden bir tanesidir.

Gezilecek Yerler

Monako uygun biletBir krallık ile yönetilen Monako da birçok tarihi ve doğal güzellik yer almaktadır. Monako sarayları yüzyıllardan beri ayakta kalmış günümüzde de büyük bir ihtişam ile şehrin görüntüsünde yer almaktadır. Roma imparatorluğu döneminde kurulmuş olan Monako tarih boyunca medeniyetlerin merkezi konumunda yer alabilmiş küçük ama bir o kadar da eğlenceli bir şehirdir.Ülke içerisinde nüfus yoğunluğunun fazla olmasından ötürü alışveriş merkezi sayısı da bu oranda fazladır. Şöyle ki Monako ya gittiğinizde alışveriş yapabileceğiniz birçok nokta bulunmaktadır. Özellikle modanın kalbi Monako da atmakta ve alışveriş tutkunlarına birçok fırsatı bir arada sunmaktadır. Sahip olabileceğiniz Monako uçak bileti ile alışverişin kalbine yolculuk edebilecek hem alışverişinizi modanın kalbinde yapabilecek hem de eğlence dünyasında kendinize geniş bir yer bulabileceksiniz.

Alışveriş ve Eğlence

Monako uçak bileti fiyatlarıÖzellikle Monako içerisinde yer alan Monte Carlo ülkenin en ünlü cazibe merkezlerinden bir tanesidir. Monako uçak bileti ile Avrupa’nın kalbine yolculuk etmek ise bir o kadar kolay ve ucuzdur. Monako ya gittiğinizde ilk olarak Monte Carlo bölgesinde ki kumarhaneler dikkatinizi çekecektir. Bu kumarhanelerde her türlü eğlenceyi bulabilecek ve oldukça eğlenebileceksiniz.Monako Monte Carlo dışında sahilleri ile de ünlü bir ülkedir. Ülkenin içerisinde oldukça uzun sahiller yer almaktadır. Monako içerisin de ki bu sahil şeridinde birbirinden güzel yatarlı görebileceğiniz bir de yat limanı bulunmaktadır. Sahip olacağınız bir Monako uçak bileti ile bütün güzelliklere ulaşmak ise tamamen size bağlıdır.Ülke yüz ölçümü bakımından oldukça küçük olduğundan ulaşım sorunu da bulunmamaktadır. Özellikle Monte Carlo bölgesine doğrudan giden raylı sistem ile ulaşımınızı büyük bir rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun yanında özel taksi sistemi de gelişmiş olan Monako da birçok kimse taksi hizmeti sunmaktadır.

Monako seyahati gerçekleştirmek isteyen yolcularımız için genel başlıklar ile bahsettik.Gitmek istediğiniz şehire aşağıdan ulaşabilir, bilet arama bölümünden seyahat tarihleriniz arasındaki uygun bilet fiyatlarını sorgulayabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz