• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Litvanya

Üç Baltık devletinden birisi olan Litvanya Kuzey Avrupa da bulunmaktadır. Ülkenin nüfus yoğunluğu daha çok Baltık Denizi boyunca yoğunlaşma göstermiştir. Ülke nüfusu ise yaklaşık olarak 3,5 milyon nüfusa sahiptir. Ülkenin en gelişmiş ve büyük kenti olan Vilnius aynı zamanda Litvanya başkentidir.Bu ülkenin iklimi hafif karasal ve denizel bir iklim olma özelliği göstermektedir. Bu ülkede seramik, […]

Litvanya ucuz biletÜç Baltık devletinden birisi olan Litvanya Kuzey Avrupa da bulunmaktadır. Ülkenin nüfus yoğunluğu daha çok Baltık Denizi boyunca yoğunlaşma göstermiştir. Ülke nüfusu ise yaklaşık olarak 3,5 milyon nüfusa sahiptir. Ülkenin en gelişmiş ve büyük kenti olan Vilnius aynı zamanda Litvanya başkentidir.Bu ülkenin iklimi hafif karasal ve denizel bir iklim olma özelliği göstermektedir. Bu ülkede seramik, ahşap oymacılığı ve dokumacılık gibi el sanatları yaygındır. Ülkenin önemli bir yanı olan Baltık denizi yaklaşık olarak 24 mil boyunca bu ülkenin sahilleri içerisinde yer almaktadır. Bu ülke Avrupa’nın en hızlı gelişen ekonomilerinden birisine sahiptir.

Gezilecek Yerler

Litvanya ucuz biletBu ülkenin gezilmesi için en ideal mevsim yaz aylarıdır. Bulunduğu enlem dolayısıyla çok fazla sıcak olmayan bu ülke yaz ayları içerisinde çok rahat keşfedilebilir. Old Town tarihi dokusu ile sizi kendisine hayran bırakacaktır. Gediminas kulesi katedrali mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisidir. Eşsiz tarihi mimarisi ile önemli yerlerden birisidir.Vilnius kentinin en gözde yerlerinden birisi olan Gedimine Caddesi ülkenin en dikkat çeken ve prestijli yerleri arasında ilk sıralarda bulunmaktadır. Ayrıca bu şehirde Sovyetler birliğinden kalma eski mimarı yapılara rastlayabilirsiniz. Kentin estetik ve tarihi mimari dokusu oldukça ilginizi çekecektir. Litvanya uçak bileti sayesinde rahatlıkla ulaşılabilecek bir ülkedir.

Alışveriş ve Eğlence

Litvanya uygun biletBu ülke 2009 da Avrupa Kültür Başkenti seçilmiştir. Bu sayede kültür etkinlikleri kapsamında birçok faaliyet yapılmıştır. Gece hayatı çok canlı olan bir ülkedir. Sınırsız eğlencenin sunulduğu bu mekânlar genel olarak ülkenin başkenti olan Vilnius kentinde bulunmaktadır.Çok büyük alışveriş merkezleri olmamasına karşın ihtiyaçlar doğrultusunda aradığınız markaları bulabileceğiniz yerler vardır. Ülkenin başkentinde ufak butikler, moda mağazaları gibi mağazaların yanı sıra hediyelik eşya satın alabileceğiniz yerler bulunmaktadır. Çok fazla çeşit olamamasına karşın matruşka bebekler ve tahta ayakkabılar gibi hediyelik eşyalara sahip olabilirsiniz.Ulaşım açısından en güvenli ve rahat yol havayoludur. Satın alacağınız Litvanya uçak bileti sayesinde kısa süre içerisinde bu ülkeye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülke içerisinde ise araç kiralayarak serbestçe dolaşabilirsiniz.

Litvanya seyahati gerçekleştirmek isteyen yolcularımız için genel başlıklar ile bahsettik.Gitmek istediğiniz şehire aşağıdan ulaşabilir, bilet arama bölümünden seyahat tarihleriniz arasındaki uygun bilet fiyatlarını sorgulayabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti