Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

Letonya

Süre :
Mesafe:

Letonya ucuz biletLetonya resmi adı ile Letonya cumhuriyeti kuzey Avrupa da yer alan bir Avrupa ülkesidir. Komşuları Rusya federasyonu, Estonya, Litvanya ve Belarus olan Letonya cumhuriyeti Avrupa tarihinde önemli bir yeri olan ülkelerden birisidir. Özellikle Sovyetler zamanında SSCB sınırları içerisinde yer alan ülke soğuk savaş yıllarının bütün resmini bünyesinde taşımaktadır.

Gezilecek Yerler

İtalya gezilecek yerlerÜlkenin en büyük şehirlerinden bir tanesi Riga’dır. Riga gerek nüfus gerekse yüzölçümü bakımından Letonya için önemli bir şehirdir. Ülke içerisinde insanların gezip görebileceği birçok tarihi ve doğal yapı bulunmaktadır. Örneğin Riga da bulunan Old City Riga mutlaka görülmesi gereken bir eserdir. Bir Letonya uçak bileti ile buraları görmek ise oldukça kolay ve ucuzdur.Birçok tarihi yapıyı bünyesinde bulunduran Letonya sanatsal tarih, yapıtları ile de göze çarpmaktadır. Mesela Riga şehrinde bulunan National Opera mükemmel bir sanat merkezidir. Bunun yanında birçok kilise ve özel müze de Letonya da bulunmaktadır. Göze çarpan müzelerden bir tanesi de Riga Motormuseum dur. Özel bir müze olan Riga Motormuseam içerisinde ki birçok farklı eşya ile dikkat çekmektedir.

Alışveriş ve Eğlence

Letonya uçak bileti fiyatlarıLetonya da ki alışveriş ve eğlence dünyası ise oldukça renklidir. Özellikle başkent riga birçok modern alışveriş merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Riga da bulunan kimi alışveriş merkezleri bünyesinde birçok mağazayı bulundurduğu gibi bunun yanında bar ve kafe gibi eğlence merkezlerini de bulundurmaktadır.Ayrıca bazı tarihi yapılar dokularına zarar verilmeden restore edilerek alışveriş ve eğlence merkezi olarak kullanıma sunulmuştur. Ülke içerisin de bulunan bir takım su kenarları da eğlence merkezi olarak kullanılmakta çok renkli anlara şahitlik edebilmektedir. Gündüz saatlerinde bile oldukça yoğun olarak faaliyet gösteren eğlence merkezleri ziyaretçileri için birçok sürprizi bünyesinde bulundurmaktadır.Türkiye üzerinden Letonya ya doğrudan uçuş yapılmaktadır. Bir Letonya uçak bileti ile oldukça konforlu ve ucuz bir şekilde direk olarak Letonya ya ulaşabilir birçok noktayı yerinde ziyaret edebilirsiniz. Letonya içerisinde bulunan raylı sistem ağı ile de ülke içi seyahatlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Letonya seyahati gerçekleştirmek isteyen yolcularımız için genel başlıklar ile bahsettik.Gitmek istediğiniz şehire aşağıdan ulaşabilir, bilet arama bölümünden seyahat tarihleriniz arasındaki uygun bilet fiyatlarını sorgulayabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz