• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Oostende Brüj Uçak Bileti

Oostende – Brüj Havaalanına gitmek isteyen ziyaretçiler, Oostende–Brüj ucuz uçak bileti için Lufthansa, United, Delta gibi birçok havayolu firmasından uygun fiyatlı uçuş imkanları bulabilmektedir. Oostende şehri, Belçika’nın, Flaman Bölgesinde yer alan, Batı Flandre ilinde bulunan bir belediye ve bu belediye içinde bulunan bir yerleşim merkezidir. Oostende şehri ile birlikte Zandvoorde, Vuurtörenwijk, Stene ve Mariakerke yerleşkeleri, […]

oostende brüj uygun bilet

Oostende – Brüj Havaalanına gitmek isteyen ziyaretçiler, Oostende–Brüj ucuz uçak bileti için Lufthansa, United, Delta gibi birçok havayolu firmasından uygun fiyatlı uçuş imkanları bulabilmektedir.

Oostende şehri, Belçika’nın, Flaman Bölgesinde yer alan, Batı Flandre ilinde bulunan bir belediye ve bu belediye içinde bulunan bir yerleşim merkezidir. Oostende şehri ile birlikte Zandvoorde, Vuurtörenwijk, Stene ve Mariakerke yerleşkeleri, Oostende belediye idari birimi merkezine bağlıdır. Burası Manş Denizi kıyısında bir sahil şehri olup, Belçika’nın nüfus ve yüzölçümü bakımından en büyük belediyesidir.Oostende şehri, Belçika’nın İngiltere’ye en yakın bağlantı noktası olarak görülmektedir. Bu şehirden İngiltere’ye hızlı feribot bulunmaktadır. Liman şehri olma özelliğinden dolayı, sahil, denizin yükselmesine karşı önlem amaçlı yükseltilmiştir. Yaz aylarında sahil şehri olması sebebi ile çok fazla sayıda günü birlik İngiliz turist akınına uğramaktadır. Bu şehrin en özel yemeği soslu tavuk kızartmasıdır.

Gezilecek Yerler

Brüj, Belçika’nın Batı Flandra ilinin başkentidir. Bu şehrin en göze çarpan özellikleri arasında, Orta Çağ’dan kalma mimarisi, değişik çikolataları, rahibe işi yani dantelleri, Belçika birası ve kanallarıdır.Brüj, turistik bir kenttir.11. yüzyılda Avrupa’nın ticaret merkezi olmuş bir şehirdir.Günümüzde şehir merkezi Kuzey Denizi kıyısında olmamasına rağmen, şehrin denize yakın olması sebebi ile halen bir liman kenti olarak bilinmektedir. Şehrin içinde yer alan kanallar günümüzde ulaşım maksadıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu kanallarda turistik geziler düzenlenmektedir. Ortaçağ kenti olma özelliğini günümüzde de sürdürmeyi başaran Brüj şehri, Avrupa’nın günümüze kadar gelebilmiş ender Ortaçağ kentlerindendir. Ortaçağ mimari yapısı nedeni ile 12. yüz yıl malikaneleri arasında dolaşan kanalları ve çiçek pazarları ile tam bir âşıklar şehridir. Bu şehirde yaz ayları oldukça yoğun geçtiğinden dolayı, sezon bitimi ziyaret edilmesi ve şehrin keyfinin çıkarılması önerilmektedir. Oostende – Brüj en ucuz uçak bileti olanakları ile bu eşsiz şehirleri görme şansına sahip olabilirsiniz. Ostende Güzel Sanatlar Müzesi, Halka açık denizcilik müzesi, Balıkçılık müzesi,Denizcilik ve Balıkçılık Giysileri müzesi, James Ensor Evi,DomeinRaversijde,Walraversijde Arkeolojik kazı yeri, Flandra Kontu Evi, Atlantikwall Yeraltı tesisleri gezilip, mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Turistlerin en çok rağbet ettikleri yerler ise; özellikle yaz aylarında plajlar tercih edilen yerlerin başında gelmektedir. Büyük plaj ve küçük plaj, içerisinde 1850 yılında vefat eden ilk Belçika kraliçesinin mezarının bulunduğu Sint-Petrus-en-Paulüskerk Kilisesi, Fort Napoléon Fransız İmparatorluk Kalesi, Belçika’nın en büyük kumar salonu olan Casino-KursaalOstende,Japon bahçesi, Çiçekten saat, At yarışı hipodromu,LangeNelle adı ile bilinen Deniz feneri, Adliye Sarayı,I. Leopold Anıtı, II. Leopold Anıtı turistlerin akın ettiği yerler arasında görülmektedir.
Brüj sokaklarında kaybolmak, tarihini, doğasını ve kokusunu içinize çekmek, doyasıya yaşamak bu şehrin hissettirdiği duygular arasındadır. Bu şehri düşündüğünüz zaman Ortaçağ’ı anlatan filmler, Doğa ve manzara resimleri içeren tablolar, Sonbaharın sarı, kırmızı, kahverengi renklerinin ahengi ve sokaklarında buram, buram kokanwaffle ve çikolata kokusu akla gelmektedir. Bu şehrin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçilerin, Oostende – Brüjonline uçak bileti imkanı ile bu şehirlere gelme ve gezme şansları bulunmaktadır. Brüksel’e bağlı olan Oostende ve Brüj şehirlerine, tren ve otobüsle Brüksel’den gitme kolaylığı bulunmaktadır. Brüj şehri, 2000 yılı itibari ile UNESCO tarafından dünya mirası olarak koruma altına alınmasından dolayı, turizm açısından daha da hareketlenen bir bölge haline gelmiştir. Yapılan yeni mimari yapılara rağmen şehrin mistik havası ve estetiği bozulmamıştır. Her zaman sizler için kaliteli bir şekilde hizmet verilmekte ve kalitesiyle ünlü olmaktadır.

İstanbul – Oostende Brüj Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti