Tüm havayolları üzerinden En Ucuz Bilet fiyatlarını sorgulayın, tek adımda satın alın.

Lufthansa Uçak Bileti

Süre :
Mesafe:

lufthansa uçak biletleri

Lufthansa bir Almanya markasıdır. Dünyanın en büyük 2. Havayolu şirketidir. Oldukça kaliteli bir şirket olmasından dolayı diğer şirketlere göre daha çok tercih edilmektedir. Yarı özel yarı kamusal bir şirket olmasının yanı sıra Almanya’nın uluslararası bir şirketidir.

Yaklaşık olarak 100 ülkeye hizmet vermektedir. Toplamda ise 410 uçuş noktası bulunmaktadır. 2008 yılı ise şirket için oldukça önemli bir yıl olmuştur. Çünkü 2008 yılında şirket dünyanın en iyi havayolu şirketi olarak seçilmiş ve adını tüm dünyaya yaymıştır. Bu durum da bir yandan şirketin prestijini artırırken bir yandan da müşterilerini artırmıştır.

Lufthansa uçak bileti, yolculuk yapılacak ülkeler arası mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Fakat Lufthansa uçak bileti ile Almanya Türkiye yolculuğu yaklaşık olarak 150 Euro’dan başlamaktadır. Bu fiyatlar diğer şirketler de düşünüldüğünde oldukça uygun fiyatlardır. Aynı zamanda Lufthansa gibi kaliteli bir şirket söz konusu ise oldukça iyi fiyatlar bile sayılabilmektedir. Lufthansa uçak bileti internet üzerinden satın alınabilmekte ya da yine internet üzerinden rezervasyon yaptırılabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

Şehir Rehberi

Kampanyalar

Mail Bültenimize Abone Olun! Fırsatları Kaçırmayın!

Adınız
E-posta Adresiniz*

Sosyal Medya'da Biz