• Bilet Ara
  Ucuz bilet!
 • Rezervasyon
  Uçuşu tamamla
 • Yetişkin

 • Çocuk 2-12 Yaş

 • Bebek 0-2 Yaş

 • Yaşlı 65+ Yaş

 • Öğrenci

 • Asker

 • Toplamda maksimum 7 Kişi seçilebilmektedir.
KAPAT

Kayseri

Leziz yemekleriyle Kayseri İç Anadolu bölgemizin en büyük şehirlerinden biridir. Özellikle tatilinizi kültürel bir seyahat olarak geçirmeyi planlıyorsanız Kayseri’yi düşünebilirsiniz. Özellikle Kültepe ören yeri, Şehir surları ve kalesi, Hanları, Kervansarayları ve Kaplıcalarıyla da ünlü olan Kayseri ili sizin için oldukça rahat ve huzurlu aynı zamanda da eğlenceli bir tatil fırsatı olacaktır. Gezilecek Yerler Bayram hacı […]

Kayseri Ucuz Bilet

Leziz yemekleriyle Kayseri İç Anadolu bölgemizin en büyük şehirlerinden biridir. Özellikle tatilinizi kültürel bir seyahat olarak geçirmeyi planlıyorsanız Kayseri’yi düşünebilirsiniz. Özellikle Kültepe ören yeri, Şehir surları ve kalesi, Hanları, Kervansarayları ve Kaplıcalarıyla da ünlü olan Kayseri ili sizin için oldukça rahat ve huzurlu aynı zamanda da eğlenceli bir tatil fırsatı olacaktır.

Gezilecek Yerler

Bayram hacı ve Tekgöz kaplıcaları Kayseri’de yer alan kaplıcalar olup merkeze de oldukça yakın yerlerde bulunmaktadır. Sizde eğer tatilinizde bir yandan eğlenirken bir yandan da sıcak ve şifalı sularda rahatlamak istiyorsanız Kayseri’yi tercih edebilirsiniz. Kayseri’de bulunan Sultanhanı Kervansarayı, Karatay Kervansarayı, Kara Mustafa Kervansarayı, Vezir Han ve Bedesten mutlaka görülmeye ve gezilmeye değer yerler olup tarih kokan bize eskileri hatırlatan muhteşem bir atmosfere sahip olan yerlerdir. Ayrıca Türkiye’nin dört büyük kapalı çarşısından biri olan Kayseri Kapalı Çarşısını mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca sadece bunlarla bitmeyip Kayseri’de bulunan tarihi değerler taşıyan müzelerimizi ve görünüşüyle büyüleyen Kayseri şelalelerini kesinlikle görmenizi öneririz. Sizde tüm bu güzelliklerle iç içe olmak, tatilinizi bu güzel şehirde geçirmek istiyorsanız Kayseri En Ucuz Uçak Bileti fırsatlarını kaçırmayıp en kısa zamanda tatilinize başlayabilirsiniz.

Kayseri’ye gittiniz ve ne yiyeceğim diye mi düşünüyorsunuz. Yöresel tatları mutlaka tatmanızı öneririz. Peki ya bunların ne olduğunu mu merak ediyorsunuz? Öncelikle pastırma, sucuk ve Kayseri’nin en meşhur olan mantısı mutlaka tadılması gereken yemeklerdir. Bunların dışında Kesme çorba ve havleter ile de meşhur olan Kayseri ilimizde bunlarında tadına bakılmasını öneririz. Ayrıca Kayseri iline özel yöresel bir tat olan Nevzine tatlısı da mutlaka tatmanız gereken güzel bir tatlı çeşididir.

Kayseri’den dönmeden önce ailenize, arkadaşlarınıza, çevrenizdekilere ya da kendinize hatıra kalması için küçük hediyeler mi almayı planlıyorsunuz o zaman size mutlaka Bünyan ve Yahyalı ile meşhur olan bu ilden dönmeden önce halı almanızı önerebiliriz. Sadece bunlarla sınırlı kalmayıp yiyecek olarak eğer sucuk ve pastırma seviyorsanız yöresinden dönmeden bunları da alabilirsiniz. Ayrıca Kayseri’nin Bünyan, Kocasinan, Melikgazi, Yeşilhisar illerini özellikle görmenizi tavsiye ederiz.

Sizde tüm bu yiyecekleri tatmak, bu güzel hediyelerden almak ve güzel vakit geçirmek için Kayseri’ye gitmeyi planlıyorsanız Türkiye’nin neresinde olursanız olun hemen Kayseri Ucuz Bilet kampanyalarından yararlanıp tatilinizin keyfini çıkarmaya başlayabilir aynı zamanda bütçenizi de koruyabilirsiniz.

Kayseri şehrimiz özellikle sportif aktivitelerle de oldukça ünlü olan bir şehrimizdir. Kayseri’de Erciyes kayak merkezine gidip kayak yapma fırsatı bulabilir, aynı zamanda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Aladağlar, Hacer Boğazı ve Yedigöller taraflarında mutlaka doğa yürüyüşü yapabilirsiniz aynı zamanda da dağ yürüyüşü (trekking) yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sadece bunlarla sınırlı olmayıp Kayseri ilimiz özellikle hava sporları içinde oldukça uygun yerlere sahiptir. Aynı zamanda Zamantı ırmağında rafting yapma fırsatı da yakalayabilirsiniz. Eğer daha önce hiç rafting yapmadım diyorsanız o zaman Kızılırmak’ta amatör olarak rafting yapmanızı önerebiliriz.

Kayseri’den dönmeden önce neler yapmalıyım diye mi düşünüyorsunuz? O halde mutlaka Erciyes dağında kayak ve dağ yürüyüşü yapmanızı, Erdemli ve Soğanlı vadilerinde kaya kiliselerini görmenizi, Kapuzbaşı şelalelerinde piknik yapmanızı, Kayseri ve Tıp Tarih müzelerini gezmenizi, pastırma ve sucuk tatmanızı, yöresel el dokuma Bünyanlı ya da Yahyalı halılarından mutlaka almanızı tavsiye ederiz.

Ulaşım

Sizde tüm bu eşsiz doğa harikalarıyla, muhteşem yiyeceklerle bir arada olmak istiyor ve hepsinin keyfini çıkarmak istiyorsanız Uygun Bilet kampanyalarını kaçırmamanızı öneririz. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun kolay bir şekilde Kayseri’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri Erkilet Havalimanı şehir merkezine sadece 6 kilometre uzaklıkta olup ayrıca tüm yolcularına da ulaşım imkânları sağlamaktadır.

İstanbul – Kayseri Uçuş Haritası

 • Yorumlar
  Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti